برطرف کردن مشکل genuine یا غیر فعال شدن ویندوز

win7 genuine

احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از اتصال به اینترنت و آبدیت کردن ویندوز  ، صفحه دسکتاپ شما به رنگ مشکی در آمده باشد و در ویندوز XP هم یک علامت بزرگ در گوشه سمت راست با متن ask for genuine microsoft software  ظاهر شود.
معمولا وقتی ویندوز genuine می شود بعد از یک مدت ، یک سری از ویژگیهای سیستم عامل غیر فعال می شود .رنگ دسکتاپ مشکی شده و کم کم سرعت سیستم عامل پایین می آید .
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه زمانی ویندوز genuine می شود ؟  زمانی ویندوز کرک می شود که ویندوز آبدیت در کنترل پنل فعال بوده و از سایت مایکروسافت آبدیت بگیرد ، بعد از گرفتن آبدیت مایکروسافت متوجه اورجینال نبودن ویندوز شما شده و ویندوز را genuine می کند.
راه حل این مشکل چیست ؟  بهتر است در این زمان ویندوز را عوض نکنید .
ابتدا وارد کنترل پنل بشید و ویندوز آبدیت را غیر فعال کنید چون این ویژگی زیاد بر روی ویندوزهایی که اورجینال نیست کاربرد ندارد .
دوم وارد سایتp30download.com   شوید و بسته به ویندوزی که بر روی سیستم عامل شما نصب هست فایل کرک را دانلود و نصب کنید . ممکن هست بعد از اجرای اولین پچ مشکل برطرف نشه و ورژن ویندوز شما با ویندوز کرک فرق داشته باشد ، در این زمان باید کرک های دیگر را مورد بررسی قرار بدهید  .

منبع: آسارایان

درباره س. زارع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • حاصل عبارت ریاضی زیر را بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.