login_logo2-4

آموزش ارسال جیمیل با حجم بیشتر از 25 مگابایت

همانطور که میدانید ارسال ایمیل های که فایل ضمیمه آنها بیشتر از 25 مگابایت در اکانت جیمیل باشد غیر ممکن است .

گاهی پیش می آید که فایل ارسالی بیشتر از حجم استاندارد جیمیل  باشد . در این مواقع معمولا کاربران فایل را در یک سایت آپلود و لینک دانلود را برای کاربران مقصد ارسال می کنند یا فایل را به قسمت های مختلف با حجم کمتر تقسیم کرده ، ارسال می کنند . یک افزونه وجود دارد که با نصب آن می توانید محدودیت حجم فایل پیوست را به 100 مگابایت افزایش بدهید .

Attachments.me نام افزونه ای است که قصد دارم در ادامه برای شما معرفی کنم . دقت داشته باشید که Attachments.me فقط بر روی مرورگرهای موزیلا و کروم نصب می شود و قبل از انجام اینکار حتما باید دارای یکی از اکانت های ابری Sky Drive  | Drop Box | Box | Google Drive باشید . بسیار خوب با در نظر گرفتن توضیحات بالا آموزش را شروع میکنم .
1. تمام افزونه هایی که بر روی مرورگر کروم یا موزیلا فعال می شوند ابتدا باید نصب شوند . برای نصب افزونه Attachments.me ابتدا وارد سایت سازنده شوید . کلیک کنید
بعد از وارد شدن به سایت سانده افزونه بر روی کلید Add To Firefox کلیک کنید .

Attachments-me-1

2. بالای صفحه سمت چپ یک کادر نمایش داده می شود .بر روی کلید Allow کلیک کنید .

Attachments-me-2

3. اگر اکانت گوگل شما قبل از اینکه بخواهید افزونه را نصب کنید فعال شده باشد .بعد از کلیک بر روی کلید Allow مستقیما وارد اکانت جیمیل تان می شود و یک صفحه همانند تصویر زیر نمایش داده می شود که باید بر روی کلید Click to get started کلیک کنید .

Attachments-me-3

4. بعد از انتخاب گزینه بالا از شما می خواهد که یکی از سرویس های ابری مورد استفاده که دارای اکانت هستید را انتخاب کنید .

Attachments-me-4

5. بعد از انتخاب سرویس مورد نظر ابتدا فایل شما را در سرویس ابریتان آپلود کرده و بعد از آن فایل را ضمیمه ایمیل ارسالی می کند . به تصویر زیر دقت کنید .

Attachments-me-5

Attachments-me-6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید