login_logo2-4

آموزش اسکرین شیرینگ با اپلیکیشن FonePaw

اسکرین رکورد و اسکرین شیرینگ یک روش کاربردی برای به اشتراک‌گذاری صفحه نمایش با همکاران است؛ در این راستا اپلیکیشن FonePaw می‌تواند به شما کمک کند.

یکی از این روش‌ها اشتراک‌گذاری صفحه، اسکرین شیرینگ screen sharing است. در این صورت همکاران شما هم می‌توانند علاوه بر دریافت تصاویر، ویدئوهای ثبت شده از صفحه نمایش شما را مشاهده کرده و یا در صورت تمایل کنترل آن را در دست بگیرند.

یکی از برنامه‌های کاربردی که این اجازه را به شما می‌دهد اپلیکیشن اسکرین رکورد FonePaw است. این برنامه رابط کاربری آسان و ساده‌ای دارد.

در استفاده از این برنامه وقتی که یک اسکرین شات می‌گیرید؛ یک ابزار یادداشت نویسی در اختیار شما قرار می‌گیرد که امکان هایلایت کردن، نشانه‌گذاری و نوشتن یادداشت روی عکس را فراهم می‌کند؛ پس از اتمام کار، تصویر صفحه به صورت خودکار به کلیپ بورد شما اضافه می‌شود و ارسال اسکرین شات از طریق ایمیل آسان‌تر خواهد شد. اگر می‌خواهید بعداً تصویر صفحه خود را ویرایش کنید؛ می‌توانید فایل را با استفاده از رابط روی صفحه ذخیره کنید.

اسکرین رکورد و اسکرین شیرینگ با FonePaw

علاوه بر این ویژگی‌های ذکر شده؛ ویژگی اصلی و کاربردی این برنامه ضبط ویدئو از دسکتاپ است. کاربران می‌توانند یک قسمت از دسکتاپ یا تمام آن را به صورت ویدئو ضبط کرده و به صورت بی‌صدا و یا صدادار ارسال نمایند. علاوه بر این قابلیت اضافه کردن صوت و تصویر وب کم نیز در این برنامه قرار داده شده است. اگر تنها به ضبط کلیپ‌های صوتی نیاز دارید؛ ضبط کننده صفحه نیز می‌تواند این کار را انجام دهد! حتی می‌توانید تنظیم کنید که برنامه چه مدت صفحه نمایش شما را ضبط و ثبت کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب FonePaw ،ابزار ماوس آن است؛ شما با استفاده از ماوس یک باکس ایجاد می‌کنید و سپس تایمر شروع به حرکت کرده و تنها آنچه در باکس ایجاد شده، را ثبت و ضبط می‌کند. در واقع دوربین در مکان قرار گرفتن ماوس تعبیه شده است.

بعد از ضبط ویدئو گزینه‌های زیادی برای خروجی ویدئو در دسترس است. شما می‌توانید فرمت ویدئو را تنظیم کنید؛ اگر قصد ارسال آن به آیفون خود را دارید؛ FonePaw یک ویژگی داخلی دارد که به شما این امکان را می‌دهد؛ ویدئو را به iOS، iTunes و Mac انتقال دهید. شما حتی می‌توانید مستقیماً آن را در سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدیو مانند YouTube یا Vimeo و سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند Facebook، Twitter یا Instagram به اشتراک بگذارید.

درنهایت قابلیت تبدیل فرمت ویدئوها به فرمت گیف یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی این برنامه به حساب می‌آید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید