login_logo2-4

آموزش تصویری فیلم برداری از دسکتاپ با نرم افزار Snagit

در این بخش روش فیلم برداری با استفاده از نرم افزار Snagit را آموزش میدهم ولی به این نکته دقت داشته باشید که اگر می خواهید به صورت حرفه ای فیلمی تهیه کنید که در سطح بالا مورد استفاده قرار بگیرد از نرم افزار Camtasia Studio که متعلق و زیر مجموعه محصولات شرکت techsmith می باشد را مورد استفاده قرار بدهید .
1. نرم افزار Snagit را اجرا کنید . ابزارهای فیلم برداری شبیه همان گزینه عکسبرداری در نرم افزار می باشد  که در درس قبلی آموزش داده بودم و هیچ تفاوتی برای استفاده ابزارها در محیط فیلمبرداری وجود ندارد .

کافیست ابزار All in one که کامل ترین ابزار نرم افزار Snagit بود را انتخاب کرده و در قسمت Profile settings گزینه Video Capture را انتخاب کنید .

 

آموزش-تصویری-فیلم-برداری-از-دسکتاپ-با-نرم-افزار-Snagit1

 

2.حالا از قسمتی که می خواهید فیلم برداری کنید کلید Print Screen را زده و بر روی کلید Start ویزارد یا صفحه ای که باز می شود کلیک کنید .

آموزش-تصویری-فیلم-برداری-از-دسکتاپ-با-نرم-افزار-Snagit2

آموزش-تصویری-فیلم-برداری-از-دسکتاپ-با-نرم-افزار-Snagit3

 

3.برای متوقف شدن فیلم برداری هم می توانید بر روی آیکون برنامه کنار ساعت یا کلید Print Screen استفاده کنید .بر روی کلید Stop  در صفحه باز شده کلیک کنید .

آموزش-تصویری-فیلم-برداری-از-دسکتاپ-با-نرم-افزار-Snagit4

 

4. بعد از پایان فیلم برداری نرم افزار Snagit Editor باز می شود . همانطور که مشاهده می کنید فیلم گرفته شده دارای کیفیت خوبی نبوده و فقط برای کارهای معمولی مناسب می باشد .

آموزش-تصویری-فیلم-برداری-از-دسکتاپ-با-نرم-افزار-Snagit5

 

5.برای ذخیره فایل هم با فرمت AV از کلیدهای ترکیبی استفاده کنید که در تمام نرم افزارها به صورت یکسان وجود دارد . یک نام برای فایل انتخاب و فیلم مورد نظر را در پوشه مورد نظر ذخیره کنید .

آموزش-تصویری-فیلم-برداری-از-دسکتاپ-با-نرم-افزار-Snagit6

آسارایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید