login_logo2-4

آموزش رفع بلاک نرم افزارها توسط نود 32

یکی از معایبی که می توان به آنتی ویروس Eset یا همان نود 32 نسبت داد ، بلاک کردن برنامه هایی می باشد که با فرمت exe یا فرمت های دیگر می خواهند اجرا شوند .نود 32 به محض اینکه یک برنامه میخواهد اجرا و نصب شود سریع فایل اجرایی برنامه را حذف و به شما اخطار میدهد که فایل مورد نظر ممکن است برای سیستم عامل خطرناک باشد.
در بیشتر مواقع شما صد در صد مطمئن هستید که فایل اجرایی هیچ مشکلی نداشته و بعد از نصب ، ویندوز به راحتی به کار خود ادامه میدهد اما آیا راه حلی وجود دارد که کمی نود 32 را هوشمند تر کنیم یا خیر ؟ پاسخ خیر می باشد ولی قسمتی در آنتی ویروس وجود دارد که می توانید با اضافه کردن فایل یا برنامه مورد نظرتان به آنتی ویروس بفهمانید که این برنامه هیچ مشکلی نداشته و در صورت اجرا شدن هم مشکلی بوجود نمی آورد . روش انجام اینکار در ادامه آموزش داده می شود . (نسخه آنتی ویروس نود 32 ورژن 7 می باشد)

1. آنتی ویروس را اجرا کنید .

آموزش-رفع-بلاک-نرم-افزارها-توسط-نود-32-e1

 

2.کلید F5 را از روی کیبورد بفشارید تا قسمت تنظیمات آنتی ویروس فعال شود .

آموزش-رفع-بلاک-نرم-افزارها-توسط-نود-32-e2

 

3. به ترتیب بر بر روی گزینه های زیر کلیک کنید. Computer > Antivirus and antispyware> Exclusions

آموزش-رفع-بلاک-نرم-افزارها-توسط-نود-32-e3

 

4. کافیست برنامه ای که نود 32 به محض اجرا شدن اخطار یا فایل اجرایی آن را پاک می کند با انتخاب کلید Add به این قسمت اضافه و با کلیک بر روی Ok صفحه را ببندید . از این به بعد هر موقع برنامه یا فایلی را اجرا کنید ، در صورتیکه نام فایل در لیست باشد ، نود32 اخطاری به شما نمایش نداده و فایل اجرایی را پاک نمی کند .

آموزش-رفع-بلاک-نرم-افزارها-توسط-نود-32-e4

آسارایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید