login_logo2-4

آموزش ساخت اپل آیدی برای گوشی های هوشمند آیفون

 ساخت اپل آیدی برای گوشی های هوشمند آیفون یکی از مهم ترین امور پس از خرید گوشی های هوشمند این برند است. در این بخش قصد داریم به بررسی و آموزش ساخت اپل آیدی برای گوشی های هوشمند آیفون بپردازیم.

کمپانی اپل برای بسیاری از بخش های گوشی های هوشمند خود نیاز به اپل آیدی را برای کاربران خود را به صورت قانون تعریف کرده است، ساخت اپل آیدی کمی مراحل طولانی دارد که در این بخش به بررسی آن ها می پردازیم.

در اولین مرحله باید نرم افزار آیتونز را نصب کرده و اگر آن را روی سیستم خود دارید باید آن را به روز رسانی کنید. این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. بسیاری از اوقات نیاز است که پس از نصب نرم افزار یاد شده آی پی خود را تغییر دهید. حال باید وارد بخش تنظیمات یا Setting app شوید و روی گزینه Sign in to your iPhone کلیک کنید.در این بخش وارد تنظیمات نرم افزار می شود و باید روی گزینه نداشتن اپل آیدی کلیک کنید. پس از این مرحله زمانی که صفحه ی جدید باز شد گزینه عبارت Create apple ID را کلیک کنید تا ساخت اپل آیدی آغاز شود.در این مرحله اطلاعاتی مانند تاریخ تولد و نام کامل شما خواسته می‌شود تا با کمک آن اکانت شما ساخته شود. بنابراین ابتدا در قسمت Birth Date تاریخ تولد خود را وارد کنید حال مرحله ی بعدی را بروید و نام و نام خانوادگی خود را در قسمت First and last name وارد کنید. پس از انتخاب مرحله ی بعدی اطلاعات شما منتشر نمایان می شود.

پس از این مرحله باید ایمیل خود را وارد کنید، این نکته را در نظر بگیرید که هنگام وارد کردن آدرس ایمیل، از آدرسی استفاده کنید که به آن دسترسی داشته و باز باشد تا بتوانید ایمیل تائید را دریافت کنید.در ادامه نوبت به انتخاب پسورد می رسد. رمز عبور باید از ترکیب حداقل ۸ حرف بزرگ، کوچک و عدد تشکیل شده باشد.

در مرحله ی بعدی چند سوال امنیتی وجود دارد که برای بسیاری از موارد به این سوال های نیاز پیدا می کند پس بهتر است سوال ها را با دقت پاسخ داده و نتایج را برای خود در بخشی از اطلاعاتتان ذخیره کنید. این سوال ها در بخش‌های مانند سیستم پرداخت اپل از شما پرسیده می‌شود و اگر پاسخ آن را ندانید ممکن است اپل آیدی شما بلاک شود.ساخت اپل آیدی برای گوشی های هوشمند آیفون یکی از مهم ترین امور پس از خرید گوشی های هوشمند این برند است

برای ثبت آدرس خود چه مراحلی را باید طی کنیم؟

پس از این مرحله به سخت ترین بخش برای کاربران ایرانی می رسیم در این مرحله به دلیل استفاده از پروکسی ها و تغییر آی پی با مشکلاتی ممکن است رو به روشویم. در این بهش بهتر است به سایت whatismyipaddress.com بروید و محل زندگی خود را تغییر دهید. برای گذر از این مرحله بهترین حالت این است که از همان ابتدا در بخش سرویس با عنوان عبارت none detected رو به رو شویم. البته در این بخش می توانید از آدرس های معتبر نیز استفاده کنید، زیرا امکان تغییر آدرس به صورت دستی نیز وجود دارد.

در انتها نیز بالا روی گزینه Terms and condition بزنید و با آن موافقت کنید. پس از گذر از چند مرحله و پذیرفتن قوانین اپل آیدی شما ساخته می شود، البته در این بخش نیاز دراید که ایمیل تاییده اپل را پاسخ دهید. پس از انجام مراحل یاد شده وارد ایمیل خود می شوید و ایمیل رسیده از سوی اپل را باز کنید و روی لینک Verify now کلیک کنید.پس از این مرحله نیاز دارید که که ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و پس از تکمیل قوانین آیتونز اپل آیدی شما ساخته می شود.

آموزش ساخت اپل آیدی برای گوشی های هوشمند آیفون همانطور که در ابتدای مطلب بیان شد کمی سخت تر از ساخت اکانت های دیگر است و باید زمان بیشتری را برای ساخت اپل آیدی برای گوشی های هوشمند آیفون به این کار اختصاص داد.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید