login_logo2-4

آموزش ساخت ایمیل موقت

تقریبا 90 درصد کاربرانی که از کامپیوتر استفاده می کنند و با اینترنت سرو کار دارند ، دارای یک ایمیل می باشند . ایمیل چیست ؟ ایمیل همان صندوقچه قدیمی پست است که برای دریافت و ارسال نامه بکار میرود ولی از نوع هوشمند و دیجیتال .
سایت های زیادی برای ساخت اکانت ایمیل مثل یاهو ، جیمیل ، هات میل به صورت دائمی وجود دارد اما گاهی نیاز داریم که یک حساب کاربری به صورت موقت برای ثبت نام یا کارهای روز مره ایجاد کنیم . در این مواقع چکاری باید انجام بدهیم ؟ خوب در کنار سایت هایی که فضا برای ایجاد یک حساب کاربری موقت جهت ساخت ایمیل در اختیار کاربران قرار میدهند ، سایت هایی نیز وجود دارد که با ثبت نام در آنها می توانید یک ایمیل موقت ایجاد کنید . در ادامه روش ایجاد ایمیل موقت را برای شما بازدید کننده گرامی آموزش میدهم.
سایتهای زیادی برای انجام چنین کاری وجود دارد . سایت Email.ir یک سایت ایرانی بوده که ایمیل ساخته شده را برای مدت 20 دقیقه فعال نگه میدارد تا شما به راحتی بتوانید در سایت مورد نظر ثبت نام  کنید .

1. روش کار به این صورت است که وارد سایت Email.ir شده و در کادر مورد نظر یک نام به دلخواه تایپ کرده تا ایمیل موقت شما ثبت شود.بعد از تایپ متن مورد نظر بر روی کلید انتخاب کلیک کنید.

Email-free-1

2.همانطور که مشاهده می کنید ایمیل مورد نظر برای مدت 20 دقیقه فعال شد و ثانیه شمار سایت شروع به فعالیت برای غیر فعال کردن ایمیل بعد از مدت زمان مشخص شده می کند .

Email-free-2

3. سایت دیگری که برای انجام اینکار وجود دارد http://10minutemail.com می باشد.فرق این سایت با Email.ir مدت زمان اعتبار ایمیل می باشد .
اجازه بدهید یک ایمیل هم با سایت http://10minutemail.com بسازیم . ابتدا وارد سایت مورد نظر شده و از ایمیلی که به شما معرفی می کند ، می توانید استفاده کنید .

 

Email-free-3

آسارایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید