login_logo2-4

اضافه کردن پوشه بازی به منوی استارت ویندوز 7

شاید ویندوز 7 شما هم دارای پوشه بازی نباشد و بخواهید بدانید روش فعال کردن یا بهتر است بگویم اضافه کردن این پوشه به منوی استارت به چه صورتی می باشد . معمولا پوشه بازی در ویندوز وجود دارد ولی گاها بدلیل دستکاری کاربران ممکن است حذف شده باشد که روش فعال کردن آن در ادامه آموزش توضیح داده می شود .

از این طریق می توانید یک سری از برنامه های پیش فرض مثل اینترنت اکسپلورر ، مدیا پلیر ، مایکروسافت نت فریم ورک 3.5 ، برنامه ارسال فاکس ، جستجوی ویندوز اکسپلورر ، گجت های ویندوز و … ویژگیهای پیش فرض سیستم عامل 7 را فعال یا غیر فعال کنید .
در ویندوز 7 قسمتی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید نرم افزارهای پیش فرض و بعضی از سرویس ها را با آن فعال یا غیر فعال کنید مثلا اینترنت اکسپلورر یا سرویس NFS .

1. وارد ویندوز 7 شوید .  بر روی منوی Start کلیک کرده و در کادر جستجو بدون هیچ توضیح اضافی متن Windows Features On or Offرا تایپ کنید .

1-اضافه-کردن-پوشه-بازی-به-منوی-استارت-ویندوز-7

2-اضافه-کردن-پوشه-بازی-به-منوی-استارت-ویندوز-7

2. کمی صبر کنید تا صفحه زیر نمایش داده شود . بعد از نمایش صفحه زیر شما می توانید برنامه ها و سرویس های که می خواهید فعال و گزینه هایی که نمی خواهید در سیستم عامل استفاده کنید را غیر فعال کنید .

3-اضافه-کردن-پوشه-بازی-به-منوی-استارت-ویندوز-7

4-اضافه-کردن-پوشه-بازی-به-منوی-استارت-ویندوز-7

آسارایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید