وب سایت آموزشی و فناوری اطلاعات

اقبال گسترده بازار به سیم‌کارت‌های سامانتل

عرضه‌ی اولین اپراتور مجازی تلفن همراه ایران با استقبال گسترده‌ی بازار و مخاطبان مواجه شده است.

سیم‌کارت‌های اولین اپراتور مجازی تلفن همراه ایران که با برند سامانتل در آستانه‌ی نوروز ۹۶ عرضه شد، رندترین پیش‌شماره‌ی موبایل در ایران را در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد.

استفاده‌ی این اپراتور از ۵ رقم متوالی ۹ در ابتدای شماره‌های خود باعث شده است تا با تمامی تعاریف بازار موبایل کشور، تمام شماره‌های سامانتل در گروه شماره‌های مرغوب و رند قرار داشته باشند.

از سوی دیگر عرضه‌ شماره‌ها‌ی یادشده در وب‌سایت سامانتل به نشانی www.samantel.ir و به قیمت‌های پایه و مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و (عرضه‌ی سیمکارت‌های دائمی به قیمت ۱۶۶٬۸۰۰ تومان و اعتباری به قیمت ۲۱٬۸۰۰ تومان) باعث شده است تا همه‌ی افراد جامعه از امکان برخورداری از سیم‌کارتی با شماره‌ی رند بهره‌مند شوند.

عرضه‌ی بسته‌های متنوع اینترنت پرسرعت با توجه به سلیقه و نیاز مشتری و ارائه‌ی خدمات مرکز تماس در طول هفته از دیگر ویژگی‌های پایه‌ی سیم‌کارت‌های سامانتل است.

علاوه‌بر موارد یادشده، در وب‌سایت سامانتل اعلام شده است که این اپراتور در نظر دارد تا خدمات نوین بانکی و پرداخت، علی‌الخصوص از طریق سیم‌کارت‌های مبتنی بر NFC، خدمات ارزش افزوده و …. را به‌زودی در سبد محصولات خود عرضه کند. این در حالی است که عملاً از اپراتورهای مجازی دیگر صدایی به گوش نمی‌رسد و فقط یکی دیگر از اپراتورها به تبلیغات محیطی در سطح شهر اکتفا کرده است.

منبع:زومیت

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید