login_logo2-4

اپلیکیشن CalcKit: ماشین حساب حرفه ای و مبدل واحدها در اندروید

bc634c28-da6d-41f0-955a-a011fdb4513b

CalcKit یک اپلیکیشن ماشین حساب فوق‌العاده حرفه‌ای برای اندروید است که توسط آن می‌توانید معادلات ریاضی خود را با بهترین ابزارک‌ها پیش ببرید.

اگر همین حالا سری به اپلیکیشن ماشین حساب در گوشی اندروید خود بزنید؛ شاهد این موضوع خواهید بود که امکانات این برنامه، تنها برای محاسبات ساده و همگانی همچون ضرب، تقسیم و جمع کافی است و نمی‌توان از آن به‌طور حرفه‌ای‌تری استفاده کرد. این موضوع برای کاربران عادی چندان حائز اهمیت نیست؛ چرا که در دنیای واقعی، تنها همین ۴ عمل ضرب، تقسیم، جمع و تفریق است که اهمیت دارد و مابقی عملیات‌ ریاضی همچون انتگرال و‌… تنها برای قشر دانشجو و مهندسان لازم خواهد بود. برخلاف کتب درسی و رشته‌های تحصیلی، اپلیکیشن ماشین حساب پیش‌فرض اندروید سعی به تحمیل امکانات ندارد و تنها مواردی را به کاربر ارائه خواهد داد که در دنیای واقعی به آن نیاز داشته باشد. در سوی دیگر اگر کاربری به دلیل تحصیل یا شغل خود نیاز به عملیات‌ حرفه‌ای‌تری در امور ریاضی داشت، می‌تواند اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های جانبی کند و CalcKit یکی از بهترین انتخاب‌های موجود در این زمینه است که با طراحی متریال، برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است. امکانات این برنامه در سطح بسیار بالا و حرفه‌ای قرار دارد. از همین رو اگر تنها به دنبال محاسبات روزمره و ساده‌ی خود هستید، CalcKit انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود و ممکن است شما را در استفاده از برنامه گیج کند.

 

CalcKit علاوه بر امور پایه و اصلی ریاضیات، از محاسبات پیشرفته نیز پشتیبانی می‌کند. امکانات برنامه به همین سطح خلاصه نشده است و اعمال بسیاری همچون تبدیل واحدهای اندازه‌گیری و‌… در این برنامه گنجانده شده است تا بتوانید نهایت استفاده را از این برنامه در محاسبات ریاضی خود ببرید. در واقع می‌توان گفت که اگر دانشجوی رشته‌ی ریاضی هستید، یا بنا بر شغل خود نیاز به انجام چنین محاسباتی دارید، CalcKit شما را ناامید نخواهد کرد. نکته‌ی جالبی که در رابطه با CalcKit وجود دارد، هوشمند بودن برنامه است؛ به این معنا که تا جای ممکن اگر در محاسبات خود اشتباهی داشته باشید، این برنامه آن را تشخیص می‌دهد و به شما گوشزد می‌کند. همین موضوع می‌تواند در انجام محاسبات دقیق و حساس کمک‌ حال شما باشد تا نهایت دقت و اطمینان را در نتایج خروجی به همراه داشته باشید. رابط کاربری برنامه نیز به‌طور کاملا گویا و حرفه‌ای طراحی شده است و می‌توانید در دو پوسته‌ی روشن و تاریک برنامه به‌راحتی به ابزارهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. استفاده از این برنامه در تبلت‌ها نیز بهینه‌سازی شده است و می‌توانید فارغ از نوع دستگاه خود، به استفاده از CalcKit در تبلت و حتی در حالت شناور بپردازید. برای مشاهده‌ی محاسبات، پارامترها و دیگر دیتاهای پشتیبانی شده توسط CalcKit می‌توانید به صفحه‌ی این برنامه در پلی‌استور مراجعه کنید. برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبا و برخورداری از دو پوسته روشن و تیره
  • پشتیبانی از تبدیل واحدهای اندازه‌گیری

نکات منفی

  • کیفیت نه‌چندان خوب محیط و اعداد در صفحه نمایش‌های کوچکتر از ۴ اینچ
دانلود اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید