login_logo2-4

اپلیکیشن Colorfy Coloring Book: رنگ آمیزی نقاشی‌های آماده

4c91c6c3-4a14-4d27-81f0-3c5ac9ec520f

Colorfy Coloring Book اپلیکیشنی در زمینه‌ی نقاشی و رنگ‌آمیزی است که می‌تواند با ارائه‌ی طرح‌های آماده و متنوع، ساعت‌ها کودکان شما را سرگرم کند.

کشیدن نقاشی و به‌خصوص رنگ‌آمیزی یک نقاشی امری بسیار مفرح و لذت‌بخش برای کودکان و حتی برخی بزرگ‌سالان است. شاید هر شخصی مهارت یا حوصله‌ی کافی برای کشیدن یک نقاشی را نداشته باشد، اما بدون شک همه رنگ‌آمیزی نقاشی‌ها را دوست دارند. Colorfy Coloring Book با توجه به این دو مورد یعنی نداشتن مهارت مورد نیاز (بیشتر در کودکان) یا نبود حوصله‌ی کافی (در بزرگ‌سالان) اپلیکیشنی را به وجود آورده است که می‌تواند انتخابی عالی برای این دو قشر باشد؛ چراکه در این اپلیکیشن ده‌ها طرح آماده و متنوع برای رنگ‌آمیزی وجود دارد که می‌توانید با انتخاب هرکدام و با استفاده از مدادهای رنگی، از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین جزئیات تصویر مورد نظر را رنگ‌آمیزی کنید. اگر به جان بخشیدن به یک طرح یا نقاشی ساده، با استفاده از رنگ‌ها علاقه دارید؛ این اپلیکیشن را از دست ندهید.

Colorfy2

همان‌طور که در ابتدا گفته شد؛ تمرکز اصلی این اپلیکیشن روی کودکان است و با ارائه‌ی طرح‌های متنوع در زمینه‌های موضوعی مختلف، نقش بسزایی در تحریک خلاقیت کودکان خواهد داشت. نقاشی‌های آماده‌ی موجود در Colorfy Coloring Book همه نوع سطحی را در بر می‌گیرد؛ به‌طوری که از یک نقاشی بسیار ساده تا نقاشی‌هایی بسیار حرفه‌ای در آن وجود دارند و شما یا کودکانتان می‌توانید بر اساس سلیقه‌ی خود، یکی از آن‌ها را انتخاب و شروع به رنگ‌آمیزی آن کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ویژگی ها

  • نقاشی های آماده و بسیار زیبا
  • امکان رنگ‌آمیزی آسان حتی برای کودکان
دانلود اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید