login_logo2-4

اپلیکیشن Helium: پشتیبان گیری از برنامه های نصب شده

6f2a08c6-473c-40a6-a8b9-cf23220815eb

Helium اپلیکیشنی برای پشتیبان‌گیری از اپ‌های نصب‌شده در گوشی و ارسال آن برای دیگران بدون نیاز به فایل نصبی برنامه‌ها و بازی‌های نصب‌شده است.

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که قصد ارسال یکی از برنامه‌ها یا بازی‌های موجود در گوشی‌ خود را برای شخص دیگری داشته باشید. در این مواقع اگر فایل نصبی اپلیکیشن مورد نظر را در گوشی نداشته باشید، راهی برای انتقال برنامه‌ی مورد نظر وجود ندارد؛ چرا که فایل‌های نصبی APK بعد از نصب در گوشی، از حالت تک فایلی خارج و تبدیل به فایل‌های باز و دیتا می‌شوند. در این مواقع تنها راه، کمک گرفتن از یک اپلیکیشن تهیه‌ی فایل پشتیبان است که امکان ساخت مجدد یک فایل APK از برنامه‌ها و بازی‌های نصب‌شده در گوشی را می‌دهد. Helium یکی از اپلیکیشن‌های محبوب و کاربردی در این زمینه است که به کمک آن می‌توانید از تمام برنامه‌های نصب‌شده روی گوشی، فایل Apk تهیه و آن را برای دوستان خود ارسال کنید.

نحوه‌ی کار به این صورت است که لیستی از تمام برنامه‌های نصب‌شده در گوشی از جمله اپلیکیشن‌های سیستمی را نمایش خواهد داد و می‌توانید هر برنامه‌ای را که مایل بودید انتخاب کنید تا به‌صورت فایل APK به شما تحویل داده شود. سپس می‌توانید آن‌ را برای دوستان خود ارسال کنید یا حتی برای استفاده‌های بعدی، با کلیک روی گزینه‌ی Restore به نصب دوباره‌ی آن‌ بپردازید. تهیه فایل پشتیبان، بازیابی و حذف برنامه‌ها با یک لمس، مرتب کردن لیست برنامه‌ها بر اساس اسم، تاریخ نصب و حجم، نمایش فضای خالی و فضای اشغال‌شده در حافظه‌ از ویژگی‌های دیگر این اپلیکیشن فوق‌العاده هستند. برای دانلود این نرم‌افزار می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید