login_logo2-4

اپلیکیشن MP3 Converter: تبدیل فایل های صوتی به فرمت های دیگر

2d103eff-b326-4f88-ac59-be04dabd217b

MP3 Converter اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید فایل‌های MP3 را به دیگر فرمت‌های صوتی تبدیل کنید. با ما همراه باشید.

در دنیای موسیقی فرمت MP3 را می‌توان به جرات پراستفاده‌ترین فرمت در بین فایل‌های صوتی دانست به طوری که تمام فایل‌های موسیقی در چند سال اخیر با فرمت MP3 و با کیفیت ۱۲۸ یا ۳۲۰ منتشر شده‌اند. پادشاهی بی‌چون و چرای Mp3 در بازار فایل‌های صوتی باعث شده است تا بسیاری از کاربران عادی، حتی نام دیگر فرمت‌های رایج صوتی را مانند Wav یا Flac نشنیده باشند. در این میان بنا به دلایل مختلف مانند پشتیبانی نکردن برخی برنامه‌های تخصصی از فایل Mp3 یا حجم کمتر فرمت‌های دیگر همچون OGG نیاز به تبدیل فرمت فایل‌های Mp3 احساس می‌شود. ضمن آنکه حتی ممکن است فایل هایی که شما در اختیار دارید در فرمت های غیرمعمولی همچون Flac یا … باشند. Mp3 Converter اپلیکیشنی برای تغییر فرمت های مختلف فایل های صوتی به یکدیگر است که توسط آن می‌توانید از طریق گوشی اندرویدی خود و بدون نیاز به رایانه‌ی شخصی این تبدیل فرمت را انجام دهید.

فرمت‌های پشتیبانی شده در این برنامه عبارتند از Mp3, Flac, Wma, Ogg, Aac, Ac3, Ape, Wav و aiff که می‌توانید فایل Mp3 خود را به هر کدام از این فرمت‌ها که مایل بودید تبدیل کنید و یا از فایل های دیگر به فرمت Mp3 تغییر فرمت انجام دهید. نکته ی بسیار ویژه ای که در این بخش وجود دارد امکان تغییر کیفیت و تنظیمات در هنگام تبدیل است. برای مثال شما می توانید یک فایل Mp3 با کیفیت 320 را به برنامه معرفی کنید و در فرمت خروجی مجددا Mp3 را انتخاب کرده اما با تغییر Bitrate به 128، کیفیت آهنگ خود را تغییر دهید تا با کمترین میزان افت کیفیت حجم آن یک سوم حالت قبل شود. قابلیت مفید دیگری که در Mp3 Converter وجود دارد امکان برش دادن بخش دلخواه از فایل‌های موسیقی است. توسط این ابزار شما قادر خواهید بود تا با مشخص کردن زمان شروع و پایان، بخشی دلخواه از یک فایل موسیقی را مشخص کنید و به صورت یک فایل جداگانه از آن خروجی بگیرید تا بتوانید از آن برای زنگ گوشی یا پیامک استفاده کنید. برای دانلود این برنامه که به صورت رایگان منتشر شده است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • تبدیل فایل Mp3 به دیگر فرمت‌های صوتی
  • استخراج فایل صوتی از ویدیوها
  • امکان برش دادن بخش‌های دلخواه از فایل صوتی یا ویدیویی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید