login_logo2-4

اپلیکیشن No Screen Off: جلوگیری از خاموش شدن صفحه نمایش هنگام مطالعه

a6df4da4-620a-4066-9438-a60506e43164

No Screen Off اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید مانع از خاموش شدن‌های مکرر صفحه‌نمایش در هنگام مطالعه یا استفاده از اپلیکیشن‌هایی نظیر مرورگر و‌… شوید. با ما همراه باشید.

در طول استفاده‌ی چند ساله از تلفن همراه احتمالا برای شما هم پیش آمده است که هنگام مطالعه کردن مطالب یک وب‌سایت، یا پیام‌های طولانی دوستان خود، با تاریک شدن‌های مکرر صفحه‌نمایش مواجه شوید. این امر بر اساس تایمر مشخص شده که به طور پیش‌فرض روی ۳۰ ثانیه قرار گرفته صورت می‌گیرد؛ به طوری که اگر هنگام خواندن یک متن یا تماشای یک عکس به مدت ۳۰ ثانیه هیچ لمسی در صفحه صورت نگیرد، گوشی موبایل ابتدا برای چند ثانیه صفحه‌ها را تاریک، و سپس به طور کامل خاموش می‌کند تا از مصرف باتری در زمان‌هایی که گوشی را به طور روشن در مکانی رها می‌کنیم جلوگیری شود. خوشبختانه اکثر گوشی‌های جدید مجهز به ویژگی جدیدی با عنوان Smart Stay هستند که با فعال بودن آن‌ها، در پایان هر ۳۰ ثانیه، قبل از تاریک شدن صفحه ابتدا برای لحظاتی این ویژگی فعال می‌شود و اگر صورت یا چشم‌ها را در جلوی گوشی تشخیص دهد مانع از تاریک یا خاموش شدن نمایشگر خواهد شد. اگر گوشی شما به این سنسورها مجهز نیست می‌توانید به جای لمس‌های مکرر برای جلوگیری از خاموش شدن صفحه، یا حتی افزایش تایمر روشن ماندن نمایشگر از اپلیکیشن‌هایی که برای حل این مشکل ساخته شده‌اند استفاده کنید.

 

No Screen Off اپلیکیشنی بسیار جالب است که با نصب آن می‌توانید میانبری در اختیار داشته باشید که حالت خاموش شده صفحه را به طور کامل غیرفعال کند. برای مثال می‌توانید با فعال کردن این ویژگی هنگام استفاده از مرورگر، اینستاگرام و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، دیگر هرگز با خاموش شدن صفحه در حین مطالعه و مرور مطالب این اپلیکیشن‌ها مواجه نشوید. استفاده از No Screen Off نیز بسیار ساده است به طوری که تنها کافیست بعد از اجرا، آن را به حالت On تغییر دهید. از حالا تا زمانی که مجددا برنامه را به حالت Off تغییر حالت دهید گوشی شما هرگز به طور خودکار خاموش نمی‌شود و تنها فشردن دکمه‌ی Power صفحه را خاموش می‌کند. شما می‌توانید از ویجت این برنامه نیز استفاده کنید تا بدون نیاز به ورود جداگانه به داخل اپلیکیشن No Screen Off آن را از صفحه‌ی خانگی گوشی خاموش و روشن کنید. دقت داشته باشید با روشن کردن این ویژگی گوشی شما دیگر قادر به خاموش کردن خودکار صفحه نخواهد بود و اگر به هر دلیلی گوشی خود را قبل از فشردن دکمه‌ی Power در گوشه‌ای رها کنید صفحه‌نمایش شما همچنان روشن باقی خواهد ماند. این موضوع می‌تواند باعث اتمام سریع شارژ باتری شود بنابراین پیشنهاد می‌کنیم هنگامی که از این ویژگی استفاده می‌کنید Off کردن آن را بعد از استفاده فراموش نکنید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • جلوگیری از خاموش شدن های مکرر صفحه نمایش
  • مطالعه ی آسان و بدون دردسر مطالب و وب سایت ها
  • برخورداری از ویجت

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید