login_logo2-4

اپلیکیشن TextSwag: ویرایش تصاویر و ساخت عکس نوشته

73d80623-05b8-47d8-95f8-ba3a9eb05af2

TextSwag اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که با آن می‌توانید تصاویر خود را به شکلی جذاب و متفاوت ادیت و در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

استفاده از عکس‌ در شبکه‌های اجتماعی، با فیس‌بوک به‌طور جدی‌تری معنا و رنگ گرفت و با روی کار آمدن اینستاگرام، با اختلاف زیاد به مهم‌ترین فایل مدیای اشتراک‌گذاری شده در دنیای مجازی تبدیل شد؛ به‌طوری که در اینستاگرام و تنها در ۲۴ ساعت، میلیون‌ها عکس به اشتراک گذاشته می‌شود. در این میان اپلیکیشن‌های مختلفی که برای ویرایش عکس‌ها ساخته می‌شد، مورد استقبال شدید کاربران قرار گرفتند. در حال حاضر ده‌ها هزار اپلیکیشن مختلف برای ادیت عکس‌ وجود دارد که هرکدام به نوبه‌ی خود، به عدم یکنواختی این مسیر کمک شایانی کرده‌اند. TextSwag یکی از جدیدترین اپلیکیشن‌های ساخته‌شده در این زمینه است که به‌نوعی با ادغام همتایان پیشین خود، یک اپلیکیشن همه‌کاره را به وجود آورده است؛ اپلیکیشنی که به لطف استفاده از ابزارک‌ها و افکت‌های جدید و جذاب، تنوع بیشتری به عکس‌های شما خواهد بخشید. تاکنون اپلیکیشن‌های زیادی برای ثبت متن یا اعمال افکت روی عکس‌ها منتشر شده است، اما اگر دوست دارید با نصب تنها یک اپلیکیشن به تمامی این موارد دسترسی داشته باشید؛ پیشنهاد می‌کنیم TextSwag را دانلود و امتحان کنید.

بخش اصلی این اپلیکیشن به افکت‌ها اختصاص دارد. ده‌ها افکت مختلف و رنگارنگ در TextSwag وجود دارد که می‌توانید روی عکس‌های خود اعمال کنید و جلوه‌ی جدیدی به آن‌ها ببخشید. اگر عکاس هستید یا حداقل مبحث عکاسی را به‌طور علمی و تئوری دنبال می‌کنید، قطعا این موضوع را درک خواهید کرد که یک افکت خوب و مناسب، تا چه حد می‌تواند عکس را جذاب کند. گاهی این جذابیت‌های اضافه‌شده به‌قدری چشمگیر‌ هستند که تماشای نسخه‌ی خام عکس را غیر قابل تحمل می‌کنند. TextSwag با جمع‌آوری ده‌ها افکت مختلف، به شما کمک می‌کند بهترین جلوه را برای تصویر خود انتخاب کنید و بعد از ذخیره، آن را در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام به اشتراک بگذارید. کاربران بسیاری هستند که با مشاهده‌ی عکس‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی، محو زیبایی آن‌ها می‌شوند و به دنبال ابزاری هستند که بتواند چنین افکت‌های سینمایی و جذابی به عکس‌ اضافه کند. اگر شما نیز چنین خواسته‌ای دارید، TextSwag می‌تواند جواب مناسبی برای این درخواست شما باشد؛ چراکه در بررسی ما، افکت‌های موجود در آن از بهترین آیتم‌هایی است که در میان اپلیکیشن‌های مشابه مشاهده کرده بودیم. پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از این بخش، به تصاویر تکراری و یکنواخت خود جان تازه‌ای ببخشید.

بخش دوم برنامه مربوط به تکست‌ها و نوشته‌ها است. جدا از یک جمله یا کلمه‌ی زیبا، سلیقه‌ی خوبی هم برای نحوه‌ی قرار دادن آن روی تصاویر مورد نیاز است تا بتوانید عکس-نوشته‌های جذابی را درست کنید. اکثر کاربران از ذوق لازم برای انتخاب واژه یا جمله‌ای زیبا برخوردارند، اما قرار دادن آن را روی عکس‌ها به شکلی عجولانه و نه‌چندان مناسب انجام می‌دهند که باعث می‌شود نتیجه‌ی نهایی، آن‌طور که باید، تأثیرگذار نباشد. TextSwag مناسب این کاربران است و ده‌ها مدل مختلف از سبک‌ها و فونت‌های نوشتاری را به‌صورت آماده در این برنامه مهیا کرده است تا با انتخاب آن‌ها و قرار دادنشان روی تصاویر، جلوه‌ی زیبا و متفاوتی به آن‌ها ببخشند. در واقع TextSwag همه‌چیز را حاضر و آماده در اختیار شما قرار خواهد داد و تنها کاری که بر عهده‌ی شما خواهد بود، تغییر جمله‌ی نوشته‌شده بعد از جاگذاری آن در عکس است. البته برای آنکه نهایت استفاده را از زیبایی نمونه‌های موجود ببرید، بهتر است از واژه‌های انگلیسی استفاده کنید؛ چرا که فونت فارسی چندان جالبی در این اپلیکیشن وجود ندارد. قابلیت Crop عکس‌ها از دیگر موارد موجود در این اپلیکیشن است که می‌تواند در کار با عکس‌ها به شما کمک کند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ویژگی ها

  • وجود افکت‌های خاص و متفاوت نسبت به اپلیکیشن‌های مشابه
  • دارا بودن چندین حالت پیش‌فرض برای Crop تصاویر به صورت 4:3، 16:9 و …
دانلود اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید