login_logo2-4

بازی Assassin’s Creed Rebellion تمام کاربران را شگفت زده می کند!

بازی Assassin’s Creed Rebellion تمام کاربران را شگفت زده می کند!

بازی Assassin’s Creed Rebellion تمام کاربران را شگفت زده می کند

دانلود بازی Assassin’s Creed Rebellion بدون شک یک اتفاق بسیار خوب برای کاربران و علاقه مندان بازی های اکشن است. این عنوان بسیار زیبا که توسط استودیوی محبوب Ubisoft Entertainment منتشر شده می تواند ساعت ها شما را در یک شرایط هیجان انگیز در دنیای بسیار زیبایی قرار دهد. دانلود بازی Assassin’s Creed Rebellion بدون شک برترین انتخاب برای افرادی خواهد بود که به دنبال سپری کردن اوقات فراغت خود هستند است.

داستان این بازی چگونه است؟

بازی Assassin’s Creed Rebellion تفاوت های بسیاری با نسخه قبلی دارد شرایط  منحصر به فردی به لطف سبک هنری جدید خود دارد و چهره های شخصیت ها را در سبکی جدید اما سبک بازی مطعلق به Assassin’s Creed  است. بازی Assassin’s     Creed Rebellion به شما اجازه ساخت انجمن برادری خود را می دهد، در این بازی قابلیت مدیریت قلعه و انجام ماموریت های مخفیکاری بر ضد دشمنان شرایط خوبی را برای کاربرانی که قصد دارند هیجان را تجربه کنند خواهد داشت. شخصیت ها در این بازی بسیار بیشتر از نسخه قبلی شده و به طور کلی در بازی بیشتر از 40 اساسین قابل بازی حضور دارد نکته قابل توجه در این بازی مربوط به 20 شخصیتی است که به طور انحصاری برای این بازی تولید شده اند.

داستان بازی Assassin’s Creed Rebellion در کشور اسپانیا در برهه زمانی تفتیش عقاید مذهبی از طرف کلیسا جریان دارد ؛ شما باید ماموریت های مختلفی را انجام دهند که در نحوه شکل گیری اسسین ها تاثیر خواهد داشت! اسسین های جدید به‌ وسیله پیدا کردن قطعات DNA آن ها در قسمت داستانی یا با انجام ماموریت های قومی، قابل باز شدن هستند.

بازی Assassin’s Creed Rebellion تمام کاربران را شگفت زده می کند

لینک دانلود بازی Assassin’s Creed Rebellion از استور رسمی گوگل

به طور کلی اگر قصد داشته باشیم یکی از برترین بازی های اکشن سال را معرفی کنیم بدون شک دانلود بازی Assassin’s Creed Rebellion بهترین انتخاب برای یک بازی بسیار زیبا در سبک اکشن، نقش افرینی، استراتژی مدیریتی خواهد بود. از ویژگی های کلی بازی می توان به گرافیک اچ دی ؛ صداگذاری فوق العاده ؛ گیم پلی اعتیاداور اشاره کرد که هر کاربری را به سمت خود می کشاند.

منبع: کالاسودا

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید