login_logo2-4

با بهترین نرم افزار های روت گوشی های اندرویدی آشنا شوید!

نرم افزارهای روت برای گوشی های اندرویدی این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که می توان به تمام بخش های گوشی های اندرویدی دسترسی پیدا کرد، البته این موضوع را در نظر داشته باشید که روت کردن گوشی های هوشمند ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود آورد.

اگر شما نیز در گروه افرادی هستید که علاقه مند به ماجراجویی در بخش نرم افزار گوشی هوشمند خود هستید و علاقه به استفاده از نرم افزار های روت دارید، بهترین نرم افزار های روت گوشی های اندرویدی را به شما معرفی می کنیم.

FONT INSTALLER

این نرم افزار بسیار جالب توجه است و به کمک این اپلیکیشن می توانید به بخش فونت های گوشی هوشمند خود دسترسی پیدا کنید و فونت های خود را نصب کنید، البته این موضوع را در نظر داشته باشید که پس از نصب این نرم افزار می توانید فونت اصلی این گوشی هوشمند را به حالت عادی بازگردانید.

لینک دانلود نرم افزار Font Installer از استور رسمی گوگل

بهترین نرم افزار های روت گوشی های اندرویدی ، Font Installer

GREENIFY

یکی از بزرگترین مشکلات گوشی های هوشمند خالی شدن شارژ باتری گوشی های هوشمند است، علت این موضوع را بیشتر می توان به دلیل اجرا شدن نرم افزار ها به صورت پیشفرض روی گوشی های هوشمند در نظر گرفت. با استفاده از این نرم افزار شگفت انگیز می توانید به مدیریت نرم افزار هایی که به صورت پیشفرض روی گوشی هوشمند اجرا می شود بپردازید، آن ها را متوقف کرده یا نرم افزار های جدید را استفاده کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر از نوع فایل های سیستمی اطلاعی ندارید بهتر است که از توقف نرم افزاری جلوگیری کنید.

این موضوع را در نظر داشته باشید که توقف نرم افزارهایی که اجرای آن ها ضروری نیست می تواند به عمر باتری گوشی هوشمند شما کمک بسیار زیادی کند. این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

لینک دانلود نرم افزار Greenify از استور رسمی گوگل

بهترین نرم افزار های روت گوشی های اندرویدی ، Greenify

ROOT EXPLORER

اگر شما به دنبال برنامه ای هستید که به شما اجازه دهد تا کل فایل های گوشی هوشمند اندرویدی خود را مرور کنید، نیازی به جستجو در گوگل استور ندارید، Root Explorer کاربردی ترین نرم افزار در این زمینه است، این نرم افزار بسیار ساده است و می توانید به ویژگی هایی متعدد گوشی های هوشمند دسترسی پیدا می کنید.

لینک دانلود نرم افزار Root Explorer از استور رسمی گوگل

بهترین نرم افزار های روت گوشی های اندرویدی ، Root Explorer

DEVICE CONTROL

در کنار بهترین نرم افزار های روت گوشی های اندرویدی اپلیکیشن Device Control حضور دارد، این نرم افزار یکی از خاص تری اپلیکیشن های روت به شمار می رود، با استفاده از Device Control می توانید به کنترل دستگاه خود بپردازید و تغییرات گسترده ای در بخش هایی مانند فرکانس پردازند گرافیکی و پردازنده ایجاد کنید. این برنامه کاربردی نیز رایگان است و به کمک آن می توانید به شخصی سازی گوشی هوشمند خود بپردازید.

بهترین نرم افزار های روت گوشی های اندرویدی ، Device Control

لینک دانلود نرم افزار Device Control از استور رسمی گوگلب

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید