login_logo2-4

برطرف کردن مشکل genuine یا غیر فعال شدن ویندوز

برطرف کردن مشکل genuine یا غیر فعال شدن ویندوز

win7 genuine

احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از اتصال به اینترنت و آبدیت کردن ویندوز  ، صفحه دسکتاپ شما به رنگ مشکی در آمده باشد و در ویندوز XP هم یک علامت بزرگ در گوشه سمت راست با متن ask for genuine microsoft software  ظاهر شود.
معمولا وقتی ویندوز genuine می شود بعد از یک مدت ، یک سری از ویژگیهای سیستم عامل غیر فعال می شود .رنگ دسکتاپ مشکی شده و کم کم سرعت سیستم عامل پایین می آید .
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه زمانی ویندوز genuine می شود ؟  زمانی ویندوز کرک می شود که ویندوز آبدیت در کنترل پنل فعال بوده و از سایت مایکروسافت آبدیت بگیرد ، بعد از گرفتن آبدیت مایکروسافت متوجه اورجینال نبودن ویندوز شما شده و ویندوز را genuine می کند.
راه حل این مشکل چیست ؟  بهتر است در این زمان ویندوز را عوض نکنید .
ابتدا وارد کنترل پنل بشید و ویندوز آبدیت را غیر فعال کنید چون این ویژگی زیاد بر روی ویندوزهایی که اورجینال نیست کاربرد ندارد .
دوم وارد سایتp30download.com   شوید و بسته به ویندوزی که بر روی سیستم عامل شما نصب هست فایل کرک را دانلود و نصب کنید . ممکن هست بعد از اجرای اولین پچ مشکل برطرف نشه و ورژن ویندوز شما با ویندوز کرک فرق داشته باشد ، در این زمان باید کرک های دیگر را مورد بررسی قرار بدهید  .

منبع: آسارایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید