login_logo2-4

برنامه Call Manager: پاسخ‌دهی خودکار، بلاک شماره ها و ضبط تماس ها

Call Manager اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید ابزاری کامل برای مدیریت تماس‌ها و امکانات مربوط به آن مانند ضبط تماس، بلاک کردن شماره‌ها و … در اختیار داشته باشید.

یکی از بخش‌های اندروید که همیشه کمترین توجه را از سوی توسعه‌دهندگان دارد، بخش Call Manager است؛ به‌طوری که در اکثر گوشی‌های اندروید، این بخش امکانی به‌جز نمایش لیست تماس‌ها برای شما به همراه ندارد. این موضوع در حالی است که قابلیت‌های بسیار دیگری نیز در رابطه با بخش تماس‌های گوشی وجود دارند که در بسیاری از گوشی‌های اندروید، به‌صورت پیش‌فرض موجود نیستند. یکی از این امکانات، ضبط تماس‌های صوتی به‌صورت دوطرفه است که خوشبختانه در گوشی‌ها و همچنین نسخه‌های جدید اندروید، این امکان به‌صورت پیش‌فرض به بخش مدیریت تماس‌ها اضافه شده است. امکان دیگر بسیار ضروری و مورد نیاز، قابلیت بلاک کردن شماره‌های مزاحم است که تعداد گوشی‌هایی که به‌طور پیش‌فرض از این امکان پشتیبانی کنند، هنوز به حد قابل قبولی نرسیده است.

اما Call Manager اپلیکیشنی بسیار عالی برای گوشی‌های اندروید است که به لطف آن می‌توانید امکاناتی بی‌نظیر در رابطه با بخش تماس‌ها در اختیار داشته باشید. علاوه بر امکان ضبط تماس‌ها و بلاک کردن شماره‌ها که در بالا نیز به آن‌ها اشاره کردیم، امکان جالب دیگری با عنوان «پاسخ دهی خودکار» در این برنامه وجود دارد که می‌تواند تمام تماس‌های ورودی یا تماس‌های ورودی از برخی شماره‌های مشخص‌شده را به‌صورت خودکار و بعد از سه ثانیه (قابل تغییر در تنظیمات) پاسخ دهد. در صورتی که تمایل داشته باشید ،می‌توانید حالت پاسخ دهی را روی Speaker قرار دهید تا بلافاصله بعد از جواب دادن خودکار تماس، صدای شخص مقابل از بلندگو پخش شود. این امکان به‌ویژه برای افرادی که هنگام انجام کار قادر به لمس صفحه و پاسخگویی نیستند، فوق‌العاده کاربردی خواهد بود. برای دانلود این اپلیکیشن بی‌نظیر می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

توجه: شما می‌توانید با فعال‌سازی جواب دهی خودکار و ضبط تماس‌ها به‌صورت هم‌زمان، حالتی شبیه به منشی تلفنی توسط این اپلیکیشن شبیه‌سازی کنید؛ اما این ویژگی احتمالا چندان مورد توجه قرار نخواهد گرفت، چرا که پیامی مبنی بر وصل شدن تماس به پیغام‌گیر برای شخص تماس‌گیرنده پخش نخواهد شد و در واقع آن شخص متوجه این موضوع که می‌تواند پیام خود را ضبط کند، نخواهد شد.

ویژگی‌ها

  • امکان مسدودسازی تماس
  • پاسخ‌دهی خودکار تماس
  • ضبط تماس
دانلود اپلیکیشن
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید