login_logo2-4

برنامه ImageSearchMan: جستجو و ذخیره تصاویر بدون نیاز به مرورگر

ImageSearchMan اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید بدون نیاز به گوگل، به جستجو و ذخیره‌ی مستقیم تصاویر بپردازید.

سرویس جستجوی گوگل یکی از کاربردی‌ترین ابزارها در دنیای آنلاین است که به کمک آن می‌توان به آرشیوی بی‌انتها از اطلاعات دسترسی داشت. در صورتی که به بخش جستجوی تصاویر گوگل سر زده باشید؛ حتما متوجه شده‌اید که دسترسی و ذخیره‌ی عکس‌ها، به‌صورت دومرحله‌ای است. برای مثال شما با جستجوی کلمه‌ی galaxy s8 به نتایج کوچکی از تصاویر مختلف دست پیدا خواهید کرد و برای مشاهده یا ذخیره‌ی سایز اصلی هر کدام، نیاز به انجام دستورات یکسانی دارید که عبارت‌اند از کلیک روی عکس موردنظر و سپس انتخاب گزینه‌ی View Image؛ به این ترتیب می‌توانید به سایز اصلی عکس‌ها دسترسی داشته باشید. این امر شاید در کامپیوتر با کمک ماوس و حتی افزونه‌ی مرورگرها به‌صورت ساده‌تری امکان‌پذیر باشد؛ اما استفاده از آن در گوشی‌ها، بحثی جداگانه است که کار را تا حد بسیاری پیچیده می‌کند. به‌خصوص در نسخه‌ی جدید مرورگر کروم و قالب موبایل گوگل که هنگام لمس تصاویر، گزینه‌ای با نام ViewImage وجود ندارد و به‌ناچار باید صبر کنید نسخه‌ی کامل عکس بارگذاری شود تا قادر به ذخیره‌ی آن باشید.

اپلیکیشن ImageSearchMan کار را برای شما بسیار آسان‌تر از قبل کرده است؛ به‌طوری که عملیات ذخیره‌سازی تصویر نه‌تنها از گوگل، بلکه از چندین موتور جستجوی دیگر – که به تفکیک قابل دسترسی هستند – تا حد بسیاری آسان‌تر می‌شود. کافی است بعد از اولین اجرا، سوژه‌ی موردنظر خود را در کادر مشخص‌شده وارد کنید و بعد از انتخاب موتور جستجوی دلخواه، به‌سرعت تصاویر بندانگشتی و کوچکی از نتایج موجود مشاهده کنید. حال کافی است روی هر نتیجه‌ی دلخواه کلیک کنید تا به‌صورت مستقیم سایز اصلی آن را مشاهده کنید. در نوار پایینی نیز گزینه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با لمس روی گزینه‌ی ذخیره، تصویر مد نظر را با سایز اصلی در گوشی خود ذخیره کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • امکان جستجو و دانلود مستقیم عکس
  • تنظیم به‌عنوان تصویر زمینه
دانلود اپلیکیشن
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید