login_logo2-4

برنامه Uninstall Master: حذف اپلیکیشن های سیستمی اندروید (نیازمند روت)

Uninstall Master اپلیکیشنی برای حذف اپلیکیشن‌های سیستمی است که از قبل روی گوشی نصب هستند و در حالت عادی امکان حذف آن‌ها وجود ندارد.

Uninstall Master اپلیکیشنی در زمینه‌ی مدیریت اپلیکیشن‌ها است که به‌محض اجرای آن، لیستی کامل از تمام برنامه‌های نصب‌شده در گوشی را نمایش می‌دهد و شما می‌توانید به کمک آن، اپلیکیشن‌هایی را که نیازی به آن‌ها ندارید، حذف کنید. در حالت عادی برای حذف اپلیکیشن‌ها باید به بخش تنظیمات و Application Manager بروید و به‌نوبت وارد صفحه‌ی آن‌ها شوید و گزینه‌ی Uninstall را انتخاب کنید. اما با کمک این اپلیکیشن قادر خواهید بود سریع‌تر اقدام به حذف برنامه‌ها کنید. محیط کاربری این اپلیکیشن بسیار سبک است؛ به‌طوری‌که در اجرای آن با کوچک‌ترین کندی سرعتی مواجه نخواهید شد. کار با Uninstall Master بسیار ساده است و هیچ‌گونه تنظیمات یا گزینه‌ی اضافه و گیج‌کننده‌ای در آن وجود ندارد و حتی اگر تجربه‌ی کار با چنین برنامه‌هایی نداشته باشید، به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

امکان حذف کردن یکجای اپلیکیشن‌ها از دیگر امکانات این اپلیکیشن است که به همراه سایر امکانات آن، یک اپلیکیشن کامل به وجود می‌آورند. Uninstall Master قادر به پاک کردن اپلیکیشن‌های سیستمی نیز خواهد بود. شما در این اپلیکیشن قادر به حذف اپلیکیشن‌های پیش‌فرض گوشی هستید که اکثرا غیرضروری هستند و کاری جز اشغال فضای گوشی انجام نمی‌دهند. در جدیدترین به‌روزرسانی این اپلیکیشن، طراحی آن نیز رشد قابل توجهی داشته است و هم‌اکنون می‌توانید در محیطی زیبا و چشم‌نواز، در دو تب مختلف به اپلیکیشن‌های پیش‌فرض و اپلیکیشن‌هایی که بعدها نصب کرده‌‌اید، دسترسی داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید

ویژگی‌ها

  • رابط کاربری زیبا
  • امکان حذف اپلیکیشن‌های سیستمی
  • حذف چند اپلیکیشن به‌صورت هم‌زمان
دانلود اپلیکیشن
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید