login_logo2-4

بهترین آنتی‌ ویروس‌ها برای اندروید

بهترین آنتی‌ویروس‌ها برای اندروید :

در تازه‌ترین گزارش خود به معرفی بهترین راهکارهای امنیتی برای سیستم عامل اندروید پرداخته است که می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب یک آنتی‌ویروس مناسب برای گوشی یا تبلت شما باشد. در این دور 12 محصول امنیتی محبوب مورد ارزیابی قرار گرفته است.

 

AV-Comparatives در ماه آگوست 2018، هر محصول را از سه جنبه مختلف، شامل قدرت تشخیص (Detection)، تشخیص اشتباه (False Positive) و مصرف باتری بررسی کرده است. بدیهی است قدرت تشخیص حداکثری آن هم بدون داشتن تشخیص اشتباه مطلوب است. در این دور از بررسی‌ها  آنتی‌ویروس Play Protect گوگل نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است.

 

 

در این دور از بررسی‌ها، محصولات هر یک از Alibaba ،Bitdefender ،G DATA ،Tencent و Trend Micro موفق به شناسایی تمامی 2,604 تهدید شده‌اند و بهترین عملکرد ممکن را به نمایش گذاشته‌اند.

 

 

Kaspersky Lab و F-Secure با قدرت تشخیص 99.9 درصد، Avira با 99.8 درصد و McAfee با 99.6 درصد، عملکرد بسیار نزدیک به عالی داشته‌اند. اما آنتی‌ویروس Play Protect گوگل با تشخیص فقط 51.8 درصد بدافزارها، عملکرد مأیوس کننده‌ای داشته است.

 

 

اما تست دیگر AV-Comparatives تأثیر نصب بودن هر یک از برنامه‌های یاد شده بر شدت مصرف باتری را نشان می‌دهد. جز Alibaba و McAfee، تقریباً تمامی محصولات تست شده تأثیر ناچیزی بر مصرف باتری می‌گذارند.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید