login_logo2-4

بهترین شبیه ساز اندروید در سال 2018 چیست؟

شاید تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که چه خوب می شد اگر بازی های روی گوشی های اندرویدی را می توانستید روی PC خود نیز اجرا کنید و با موس و کیبورد بتوانید بازی های خود را هدایت کنید. این موضوع در مورد دیگر برنامه های اندرویدی نیز صادق است. این کار با نرم افزاری به نام شبیه ساز اندروید ممکن است و با کمک بهترین شبیه ساز اندروید می توانید تمام اپلیکیشن های اندروید را روی ویندوز نیز اجرا کنید. گاهی نصب و شبیه سازی این برنامه ها دشوار بوده و نیاز به پرداخت مالی دارد. اما در زیر به تعدادی از بهترین شبیه سازهای اندروید اشاره می کنیم که روند نصب آسانی داشته و دانلود و استفاده از آنها آسان باشد.

ANDROID STUDIO EMULATOR

اندروید استودیو که از جانب خود گوگل برای شبیه سازی اندروید توسعه یافته است، یکی از برنامه های رایگان در این زمینه است. برای افرادی که دنبال یک ابزار قدرتمند و رایگان برای ورود به محیط شبیه سازی اندروید هستند، برنامه قدرتمندی محسوب می شود. این برنامه با دارا بودن امکانات زیاد برای کمک به توسعه دهندگان ، برای ساخت برنامه‌ ها و بازی ‌ها همراه است. واضح است که این برای کاربرانی که فقط از اپلیکیشن ها استفاده میکنند، گزینه مناسبی است.

شبیه ساز ARCHON

Archon یک برنامه شبیه ‌سازی قدیمی نیست. شما می توانید آن را در گوگل کروم نصب ‌کنید. سپس این قابلیت را به کروم می ‌دهد تا برنامه‌ های آندرویدی را درون آن اجرا کنید. البته نصب این شبیه ساز خیلی آسان نیست و باید مراحل نصب آن را آموزش ببینید.  این برنامه با ویندوز ، مک و لینوکس سازگار است.

شبیه ساز BLISS

این برنامه اندکی با دیگر برنامه ها متفاوت است و از طریق ماشین شبیه ساز ، امر شبیه سازی اندروید را در کامپیوتر اجرا می کند. همچنین می توانید آن را روی فلش ریخته و از طریق USB اجرایش کنید. این سیستم،  آندروید Oreo را اجرا می‌کند که یک ورژن بالاتر از Nougat است. اگر چه این برنامه برنامه ای بسیار قوی و کاربردی است،  اما بیشتر مناسب متخصصان است و خیلی کاربرد عمومی ندارد.

best android emulator

شبیه ساز DROID4X

این برنامه نیز رایگان بوده و دارای طراحی ساده و طرز کار تسهیل شده است. این برنامه گیمرها را ترغیب به اجرای روان تر و ساده تر بازی روی اندروید شبیه سازی شده می کند. البته مشکلی که این برنامه دارد این است که آخرین به روز رسانی ان در ماه مارس 2016 ارائه شده است، بنابراین توصیه می شود که با احتیاط آن را نصب کنید زیرا می تواند حاوی باگ باشد. شبیه ساز Droid4x همچنین با کامپیوترهای مک نیز سازگار است، اما ممکن است نصب آن برای کاربر اندکی دشوار باشد.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید