login_logo2-4

تاریخ به‌روزرسانی بعدی ویندوز 10 مشخص شد

مایکروسافت اعلام کرد که تاریخ انتشار آخرین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ در ماه سپتامبر سال جاری خواهد بود.

مایکروسافت وعده داده است که هر سال دو به‌روزرسانی بزرگ و اصلی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر خواهد کرد تا بدین وسیله به‌روزرسانی‌های ویندوز و سرویس آفیس ۳۶۵۵ پرو پلاس، در یک تاریخ هماهنگ و مشابه انجام گیرد. در نتیجه، به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰، یعنی رداستون ۳ در سپتامبر جاری منتشر خواهد شد.

برناردو کالداس، مدیر اجرایی مایکروسافت، در بلاگ ویندوز نوشته است:

مشتریان ما خواهان این هستند که این الگوی به‌روزرسانی به‌صورت ساده‌تر و قابل ‌پیش‌بینی‌تری بتواند به‌روزرسانی‌ها و محصولات جدید مایکروسافت را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

این به‌روزرسانی‌ها قرار است هرساله در ماه‌های مارس و سپتامبر منتشر شوند و هر کدام به مدت ۱۸ ماه توسط مایکروسافت پشتیبانی خواهند شد. این مسئله به متخصصین مایکروسافت امکان می‌دهد تا در وقت کافی و مناسب به ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ اقدام کنند. این احتمال نیز وجود دارد که حتی تعداد آن‌ها به سالی یک‌ بار کاهش پیدا کند. آپدیت‌های سالیانه‌ی سرویس آفیس ۳۶۵ پرو پلاس نیز در زمان‌های مشابه عرضه خواهد شد.

در حال حاضر جزئیات بیشتری از رد استون ۳ در دست نداریم؛ اما انتظار می‌رود مایکروسافت در کنفرانس بیلد در ماه می پیش رو، اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار دهد. علاوه بر این انتظار داریم برخی ویژگی‌های جدید که توسط اعضای برنامه‌ی اینسایدر ویندوز به بیرون درز کرده‌اند نیز معرفی شوند. یکی از این امکانات جدید احتمالا پروژه نئون خواهد بود که قرار است پوسته و ظاهر‌ ویندوز را تغییر دهد.

آخرین به‌روزرسانی ویندوز یعنی Creators، با امکانات جدیدی نظیر پرینت سه‌بعدی و بهینه‌سازی پردازش سیستم از طریق حالت گیم (Game mode)، در تاریخ ۱۱ آوریل منتشر شد.

ویندوز ۱۰ به‌عنوان آخرین نسخه‌ی ویندوز معرفی شده است و این برنامه‌ی منظم به‌روزرسانی، دقیقا بر همین مسئله تأکید دارد. با توجه به افزوده شدن مداوم و منظم ویژگی‌های جدید به ویندوز ۱۰، احتمالا هرگز شاهد معرفی ویندوز ۱۱ نخواهیم بود.

منبع:زومیت

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید