login_logo2-4

تصاویر آیفون ۷ در کنار آیفون SE و آیفون ۶ اس منتشر شد

a2fabd17-2a3b-4953-9492-62e5050a08bf

یک ماه تا رونمایی اپل از آیفون ۷ باقی مانده است و تصاویر بسیاری از آن در اینترنت فاش شده است. اخیرا تصاویری از این گوشی هوشمند در کنار آیفون SE و آیفون ۶ اس منتشر شده است. با  ما همراه باشید.

ظاهرا تنها اطلاعات موثقی که در مورد آیفون ۷ داریم این است که این گوشی به زودی رونمایی خواهد شد! اگرچه تماشای عکس‌هایی که از آیفون‌ها فاش می‌شوند همواره برای کاربران لذت‌بخش بوده است، اما امروز تصاویر طراحی شده‌ای را برای شما آماده کرده‌ایم که از جایی لو درز نکرده‌اند. تیم وبسایت Thenextweb تصاویری را طراحی کرده است که آیفون ۷ را در کنار سایر مدل‌های اخیر آیفون نشان می‌دهد.

در تصاویر مذکور، یک آیفون ۷ ساختگی را می‌بینید که در کنار مدل‌های دیگر آیفون یعنی آیفون ۶ اس، آیفون ۶ اس پلاس و آیفون SE قرار گرفته است. نیازی به استفاده از آیفون ۶ در این مقایسه نبوده، چرا که ابعاد آن تقریبا با آیفون ۶ اس برابر است. اگرچه آیفون ۶ اس پلاس نیز نسبت به آیفون‌های دیگر از نظر اندازه بزرگتر شده است، اما به هر حال تیم Thenextweb ترجیح داده است که از آن در مقایسه استفاده کند. این تصاویر را در زیر مشاهده می‌کنید.

دوباره یادآوری می‌کنیم که این تنها یک طرح است و هنوز نمی‌توان با اطمینان ۱۰۰ درصد آن را به آیفون ۷ منتسب کرد. این طرح بیشتر برای سازندگان لوازم جانبی کاربرد دارد تا بتوانند پیش از عرضه‌ی رسمی آیفون ۷، قاب‌ها و لوازم جانبی مخصوص آن را به تولید انبوه برسانند. این گوشی هوشمند شباهت بسیاری به آیفون ۶ اس دارد و هنوز هم دوربین آن بیرون زده‌ است که اعصاب ما را قلقلک می‌دهد. حالا دیگر آلومینیوم بدنه اندکی به سمت بیرون برآمدگی پیدا کرده است تا لبه‌های آن هم‌سطح با لنز دوربین باشد. این کاری است که اپل باید پیش‌تر و در طراحی آیفون ۶ انجام می‌داد. پیش از این مطمئن نبودیم که در سقوط‌های ناگهانی، دوربین آیفون ۶ و ۶ اس توانایی مقاومت در برابر شکسته شدن را داشته باشد، اما اکنون و در آیفون ۷ می‌توان از این مورد اطمینان داشت.

در مقایسه با آیفون SE، افزایش سایز آیفون ۷ را نقطه‌ی قوت آن می‌دانیم، اما کاربرانی که به آیفون‌هایی با اندازه‌ی کوچک علاقه دارند، دلایل قانع‌کننده‌ای برای ارتقای آیفون خود از آیفون اس‌ای به آیفون ۷ نخواهند داشت. گفته می‌شود که آیفون ۷ اندکی کوتاه‌تر و پهن‌تر از آیفون ۶ اس خواهد بود. با این حال هنگام در دست گرفتن آیفون ۷، تفاوت چندلنی با آیفون ۶ اس احساس نخواهید کرد.

یکی از عوامل اصلی برتری آیفون ۷، ویژگی‌های نرم‌افزاری آن خواهد بود. البته گفته می‌شود که آیفون ۷ پلاس دارای دوربین اصلی دوگانه خواهد بود که برای علاقه‌مندان به عکاسی با موبایل خبر بسیار خوبی است. دوربین موجود بر روی نمونه‌ی طراحی شده‌ی آیفون ۷، از دوربین آیفون ۶ اس اندکی بزرگتر است. این تغییر می‌تواند به معنای افزایش کارایی دوربین این آیفون باشد. البته نمی‌توان تنها با توجه به تغییر اندازه‌ی دوربین در نمونه‌ی طراحی شده‌ی آیفون ۷، نتیجه گرفت که تغییر سخت‌افزار تنها عامل پیشرفت دوربین این محصول است. آیفون ۷ گوشی بسیار خوبی است، چرا که ویژگی‌های نهایی خوبی در آن وجود دارد، اما نسبت به تغییراتی که در آیفون ۶ دیدیم، نمی‌توان آیفون ۷ را تغییر چندان بزرگی قلمداد کرد.

اگر اپل در ازای حذف جک ۳.۵ میلی‌متری صدا، آیفون ۷ را به اسپیکرهای استریو مجهز کند، می‌تواند موجب شگفتی و خوشحالی طرفدارانش شود. برای مشخص شدن همه چیز در مورد آیفون ۷ باید تا روز رونمایی از آن صبر کنیم.

منبع : زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید