login_logo2-4

در هنگام فراموش کردن پسورد، چگونه قفل آیفون را باز کنیم؟

بعضی افراد فکر می کنند که با فراموش کردن پسورد آیفون شان، دنیا به پایان رسیده است، اما نگران نباشید. راه های زیادی برای باز کردن قفل گوشی آیفون شما وجود دارد که در زیر به آن اشاره می شود.

اگر سیستم عامل شما IOS 11 و بالاتر است:

بر هر گونه پشتیبان گیری رمزگذاری شده در آیفون گزینه های زیادی وجود دارد. با تنظیم مجدد پسورد پشتیبان خود به راحتی می توانید رمز عبور قدیمی خود عوض کنید. پس از بازگرداندن پسورد به راحتی می توانید فرایند ریست کردن اسکرین هوم، والپیپر و … را نیز برای شخصی سازی آیفون خود انجام دهید. پس به یاد داشته باشید که همیشه یک بک آپ از پسورد آیفون خود  بگیرید.

اگر رمز عبور نسخه های قدیمی تر خود را فراموش کرده اید چه کاری باید انجام دهید؟

اگر شما نمی توانید به هر دلیلی از پسورد خود بک آپ بگیرید، یا نسخه هایی که استفاده می کنید قادر به این کار نیستند، می توانید Mac OS keychain را امتحان کنید. اگر رمز عبور خود را در آنجا ذخیره کنید، در مواقعی که آن را فراموش کرده اید می توانید به آن رجوع کنید.

ریکاوری پسورد آیفون

گاهی این فرآیند می تواند بسیار ساده تر از چیزی باشد که فکر می کنید و نیاز به نگرانی وجود ندارد. بدین منظور می‌توانید از برنامه آی تیونز iTunes یک کامپیوتر واسط استفاده کنید. اگر قابلیت Find My iPhone دستگاه تان فعال باشد هم می‌توانید از طریق سرویس آی کلود iCloud به بازیابی بکاپ در آیفون تان اقدام کنید.

بک آپ گیری با آی کلود

داشتن پشتیبان آیتونز تنها گزینه نیست، بلکه با کمک پشتیبان icloud نیز می توانید از پسورد خود بک آپ گرفته و آن را بازیابی کنید. شما باید به بخش تنظیمات بروید، روی نام خود کلیک کنید و iCloud را انتخاب کنید. به پایین صفحه بروید و گزینه iCloud backup را فعال کنید. برای بازیابی اطلاعات نیز روی setting کلیک کرده و سپس وارد General   و در نهایت Reset شوید. بخش Erase all Content Settings را بزنید. به صفحه Apps and Data Screen بروید و قسمت Restore for icloud backup را انتخاب کنید. پس از وارد شدن به icloud قسمت Backup  را زده و نسخه پشتیبان تهیه کنید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید