login_logo2-4

دسترسی به اطلاعات قبلی خود در ویندوز 10

یکی از ویژگی های بسیار کاربردی ویندوز را می توان بخش File History دانست. با استفاده از بخش تاریخچه فایل ها می توانید به اسناد گذشته خود دسترسی پیدا کرده و آن ها را در صورت نیاز بازیابی کنید. این بخش را می توان پشتوانه بسیار مهمی برای فعالیت های خود در ویندوز 10 دانست. در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که چطور به اطلاعات قبلی خود در ویندوز 10 دسترسی پیدا کنیم

توجه داشته باشید که برای بازیابی اطلاعات نیاز است که از درایو جداگانه یا حافظه های قابل حمل استفاده کرد. برای بررسی این موضوع که چطور به اطلاعات قبلی خود در ویندوز 10 دسترسی پیدا کنیم با ما همراه باشید.

آیا دسترسی به اطلاعات قبلی خود در ویندوز 10 ممکن است؟

به طور پیش فرض ویندوز 10 اطلاعات شما را در خود ذخیره می کند تا در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید؛ با این وجود برای دسترسی به تنظیمات این بخش می توانید به بخش Update & Security رفته و گزینه Backup را انتخاب کنید. در این بخش تمام نیاز های شما برای پشتیبان گیری در اختیارتان قرار می گیرد.

در بخش اول می توانید درایو مورد نظر خود را انتخاب کنید تا فایل ها در این بخش پشتیبان گیری شوند. زمانی که درایو را انتخاب می کنید می توانید به شخصی سازی اطلاعات بکاپ گرفته شده بپردازید. با انتخاب گزینه تنظیمات به قابلیت های بسیار جالبی دسترسی پیدا می کنید.

به صورت پیش فرض ویندوز هر یک ساعت یکبار پشتیبان گیری می شود، البته می توانید در این بخش مدت زمان را کاهش داده و تنها بخش های مورد نیاز خود را پشتیبان گیری کنیم. به عنوان مثال تنها لینک های شما برایتان اهمیت دارد می توانید با انتخاب گزینه مربوط هر ساعت به پشتیبان گیری از لینک های خود بپردازید تا به آن دسترسی پیدا کنید. با استفاده از روش دیگر نگران حذف فایل ها و لینک های خود نخواهید بود.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید