login_logo2-4

دو قابلیت مخفی واتس اپ : خواندن پیام بدون خوردن دو تیک و تعیین حالت متن ها

whatsapp-hidden-features[1]

واتس اپ ( whatsapp ) یکی از اپ های پیام رسانی است که بعد از تلگرام بیشترین کاربر را در ایران دارد ، در ماه های اخیر شاهد تغییراتی در سطح امنیت و ویژگی های این نرم افزار بودیم ، در ادامه این مطلب نیز میخواهیم شما را با دو قابلیت جالب و کاربردی این برنامه که جزو ترفندهای مخفی واتساپ به حساب می آیند آشنا کنیم.

چگونه در واتس اپ پیام ها را بدون خوردن تیک خوانده شدن و با حالت ها متفاوت بخوانیم و ارسال کنیم ؟

How to Read WhatsApp Messages Without Alerting the Sender and Send Message with Text Formatting

 

ترفند خواندن پیام در واتس اپ بدون خوردن و نمایش دو تیک آبی خوانده شدن

برای انجام اینکار در whatsapp گوشی سه روش وجود دارد :

روش اول : روشن کردن حالت پرواز گوشی

شما از طریق این روش میتوانید پیغام مورد نظر را به صورت آفلاین از کش (cache) گوشی بخوانید ، برای اینکار زمانی که پیامی دریافت کردید ابتدا واتس اپ خود را ببندید حالت هواپیما ( Airplane mode ) را فعال کنید که تمامی ارتباط شما با اینترنت و.. به صورت کامل قطع شود و سپس واتس اپ را باز کنید پیغام مورد نظرا بخوانید و مجددا واتس اپ را ببندید ، در این صورت تیک آبی خوانده شدن پیام برای شخص مقابل در واتس نمایش داده نمیشود.

ترفند خواندن پیام در واتس اپ بدون خوردن و نمایش دو تیک آبی خوانده شدن

روش دوم : اضافه کردن ویجت واتس اپ به صفحه اول گوشی

با اضافه کردن ویجیت (Widget) واتس اپ به صفحه اول (Home Screen) گوشی خود نیز میتوانید همانند روشی که برای نخوردن تیک خوانده شدن پیام در تلگرام معرفی کردیم پیغام های واتس اپ را حتی با متن بسیار طولانی در محیط ویجت واتس اپ بخوانید و تیک آبی خواندن پیام برای شخص مقابل نمایش داده نشود. البته پیشنهاد میکنیم این ترفند را قبل استفاده بر روی یکی از دوستان خود تست کنید.

روش سوم : تنظیمات واتس اپ برای خواندن پیام واتس اپ بدون تیک خوردن

همچنین با طی کردن مسیر Settings > Account > Privacy و برداشتن تیک گزینه Read receipts به طور کلی قابلیت نمایش تیک خوانده شدن پیغام در واتس اپ از بین خواهد رفت که البته این روش باعث میشود شما نیز تیک خوانده شدن پیغام توسط دیگران را نیز مشاهده نکنید و اگر میخواهید این قابلیت برای شما فعال و برای دیگران غیرفعال باشد از دو روش اول استفاده کنید.

ترفند ارسال متن در واتس اپ با حالت های Bold ، Italics و Dash

یکی دیگر از قابلیت های مخفی واتس اپ که بتازگی در نسخه های جدید آن اضافه شده و بسیار شبیه به قابلیت فرمت دهی متن ها توسط ربات تلگرام است ، امکان ارسال متن با حالت های Bold ، Italics و Dash است.

ترفند ارسال متن در واتس اپ با حالت های Bold ، Italics و Dash

برای اینکار باید از دستور العمل های زیر در هنگام نوشتن پیغام پیروی کنید :

Bold: *متن بولد شده شما*

Italics: _متن ایتالیک شما_

Strike through: ~متنی که میخواهد روی آن خط کشیده شود~

Bold & Italics: *_متن بولد و ایتالیک شما به صورت همزمان_*

ترفند ارسال متن در واتس اپ با حالت های Bold ، Italics و Dash

بعد از قرار دادن متن در کارکتر های ویژه آن را اسال کنید تا نتیجه کار را مشاهده نمایید. این ترفند برای کاربران آی او اس و اندروید به اضافه اکثر ورژن های واتس اپ قابل اجرا است.

تجربه و پیشنهاد شما ؟

اگر شما نیز ترفند های مخفی واتس اپ و دیگر قابلیت های کاربردی آن را میشناسید میتوانید آنها را بخش نظرات معرفی کنید و یا تجربه استفاده خود از ترفندهای بالا را با ما به اشتراک بگذاید.

منبع: انزل وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید