login_logo2-4

رفع مشکل مسدود شدن خط سیم کارت ایرانسل ، همراه اول و رایتل

گوشی همراه امروزه تبدیل به یکی از لوازم ضروری برای ارتباط با دیگران شده است و از دسترس خارج شدن آن میتواند عملا زندگی روزانه شما را دچار اختلال کند ، مشکل تعلیق و مسدود شدن خط اپراتور های ایرانسل ، همراه اول و رایتل به دلیل ناقص بودن مدارک ، اشتباه وارد کردن پین کد و.. یکی از مسائلی است که سیم کارت را در گوشی شما را از کار می اندازد. در ادامه نحوه باز کردن قفل ، خروج از لیست سیاه و فعال سازی مجدد سیم کارت های ایرانسل ، همراه اول و رایتل را آموزش میدهیم.

آموزش رفع مسدودی و قفل شدن سیم کارت ایرانسل ، همراه اول و رایتل

How to unblock Irancell , MCI and Rightel SIM cards

یکی از مشکلات رایج که بسیاری از کاربران موبایل اپراتورها با آن درگیر میشوند مشکل مسدود شدن خط گوشی است که در ادامه روش های رفع آن را بررسی میکینم.

قبل از شروع به صورت کلی رایج ترین علت های مسدود شدن خط و دلیل مسدود شدن تماس های دریافتی ایرانسل ، همراه اول و رایتل را بررسی میکنیم :

  • نقص در مدارک شناسایی صاحب خط
  • وارد کردن اشتباه رمز شارژ یا پوک کد سیم کارت به صورت پیاپی
  • درخواست خود مالک جهد مسدودسازی خط و تماس های ورودی و خروجی
  • سوختن و غیرغعال کردن سیم کارت توسط مالک خط
  • استفاده نکردن طولانی مدت از خط مورد نظر که باعث تعلیق دائم خط میگردد

مراجعه حضوری مالک خط به دفاتر پیشخوان برای حل مشکل مسدود شدن سیم کارت

برای باز کردن قفل ، مسدودی و تعلیق سیم کارت اپراتور خود بهترین گزینه مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا نمایندگی های رسمی ایرانسل ، همراه اول و رایتل است. توجه کنید برای انجام اینکار نیاز یه حضور مالک و ارائه مدارک و مشخصات وی نظیر کارت ملی و.. میباشد ، در این روش مراحل رفع مسدودی سیم کارت توسط متصدیان مربوطه انجام میشود.

مراجعه حضوری مالک خط به دفاتر پیشخوان برای حل مشکل مسدود شدن سیم کارت

رفع مشکل مسدودی سیم کارت با دریافت سیم کارت جدید

یکی از علت های قفل شدن سیم کارت ایرانسل ، همراه اول و… سوختن سیم کارت میباشد ، باطل و مسدود شدن سیم کارت به علت هایی نظیر دریافت سیم کارت جدید ، وارد کردن Puk code اشتباه و.. میباشد ، شما میتوانید با مراجعه به دفاتر پیشخوان یا نمایندگی های مجاز اپراتور مورد نظر اقدام به سوازندن سیم کارت قبلی و دریافت فوری سیم کارت جدید کنید.

رفع مشکل مسدودی سیم کارت با دریافت سیم کارت جدید

حل مشکل مسدود شدن سیم کارت با گذشت مدت زمان معین

در صورتی که از سیم کارت اعتباری اپراتورهای ایرانسل ، همراه اول و رایتل استفاده میکنید و برای افزایش اعتبار خط چند بار رمز شارژ را اشتباه وارد و ارسال کنید سیم کارت شما به حالت تعلیق و قفل میرود و امکان وارد کردن شارژ جدید را نخواهید داشت . در این مواقع معمولا بعد از گذشت زمان معین ( ۱۲ تا ۲۴ ساعت) سیم کارت شما مجددا قابلیت ارسال رمز را خواهد داشت اما شما میتوانید از طریق اینترنت اقدام به شارژ مستقیم خط خود برای حل فوری این موضوع کنید و اگر پس از گذشت زمان مقرر همچنان در شماره گیری و ارسال پیام با مشکل مواجه شدید حتما با بخش پشتیبانی خدمات اپراتور خود تماس بگیرید تا مساله مورد نظر را بررسی و حل کنند.

رفع مسدودی خط ایرانسل با شماره گیری ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ یا  ۷۰۰

جهت فعال سازی سیم کارت ایرانسل غیر فعال شده علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان میتوانید با بخش پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید و بعد از برقراری ارتباط با اپراتور توسط شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ و برای خطوط ایرانسل ۷۰۰۰ مراحل رفع مسدودی خط و خروج از لیست سیاه ایرانسل را بر طبق دستور العمل های راهنما ایرانسل و اعلام مشخصات مالک خط طی کنید.

تماس با شماره ۹۹۹۰ یا ۰۹۱۲۹۹۹۰ برای رفع مسدود شدن خط همراه اول

در صوتی که مشترک خطوط دائمی یا اعتباری اپراتور همراه اول میباشید برای رفع مسدودی سیم کارت خود میتوانید باپشتیبانی همراه اول توسط شماره ۹۹۹۰ از خطوط همراه اول و یا شماره  ۰۹۱۲۹۹۹۰۰ از سایر خطوط ارتباط برقرار کنید و مراحل رفع انسداد سیم کارت همراه اول را با ارائه مشخصات طی کنید. دقت کنید که احتمال دارد فرآیند رفع مسدود خط همراه اول چند ساعت تا یک روز طول بکشد.

رفع مسدود شدن خط رایتل با تماس با ۰۹۲۰۲۰۰۰۰۰۰ یا ۲۰۰

همانند ایرانسل و همراه اول ، اگر مشترک اپراتور رایتل هستید میتوانید جهت رفع مشکلات خط و فعال سازی سیم کارت مسدود شده رایتل با بخش پشتیبانی رایتل توسط شماره ۲۰۰ از خطوط رایتل و یا شماره ۰۹۲۰۲۰۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط ارتباط برقرار کنید و مراحل رفع انسداد سیم کارت رایتل را با ارائه مدارک لازم طی کنید.

رفع تعلیق سیم کارت و فعال سازی خط غیر فعال شده ایرانسل ، همراه اول و رایتل با حساب اینترنتی

علاوه بر روش های بالا ، در صورتی که مدارک و مشخصات شما برای سیم کارت به صورت ناقص ثبت شده و یا ناموجود میباشد و این موضوع باعث مسدود شدن سیم کارت شما شده است میتوانید از طریق بخش کنترل حساب اینترنتی اپراتور خود اقدام به تکمیل مشخصات فردی و رفع مسدود شدن سیم کارت همراه اول ، ایرانسل و رایتل کنید.

رفع تعلیق سیم کارت و فعال سازی خط غیر فعال شده ایرانسل ، همراه اول و رایتل با حساب اینترنتی

منبع:انزل وب

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید