login_logo2-4

غیر فعال کردن جلوه های بصری برای بالا بردن سرعت در ویندوز 7

همانطور که می دانید ویندوز 7 نسبت به ویندوزهای قبلی دارای سرعت و پردازش سریعتری می باشد که این موضوع یکی از مهمترین اهداف تیم سازنده ویندوز 7 نیز بوده است .
در مطالب پیشین آموزش بالابردن سرعت بوت ویندوز 7 را به طور کامل آموزش داده ام و در این قسمت می خواهم مطالبی که به آنها اشاره نکرده ام را آموزش بدهم . یکی از اصلی ترین مواردی که باعث بالا رفتن سرعت ویندوز در هنگام کارکردن با نرم افزار می شود غیر فعال کردن جلوه های بصری ویندوز یا همان تب Performance می باشد .

1. برای انجام این کار ، روی آیکون Start کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید .

2. در قسمت سمت چپ پیوندها را مشاهده می کنید ، روی گزینه Advanced System Settings کلیک کنید تا ویزارد System Properties ظاهر شود .

3. تب یا زبانه Advanced  را انتخاب کرده و در مرحله بعدی همان بالای صفحه سمت راست روی کلید Settings کلیک کنید

4. بعد از کلیک بر روی تب Settings صفحه performance options ظاهر می شود.همانطور که می بینید در این قسمت 4 گزینه وجود دارد . بهترین گزینه برای بالا بردن سرعت لود شدن ویندوز انتخاب Adjust for best perfomance می باشد . گزینه مورد نظر را انتخاب کرده تا همه ویژگیهای جلوه های بصری ویندوز 7 غیر فعال شود .پیشنهاد ما به شما انتخاب گزینه custome  می باشد و در مرحله بعد  تیک 3 گزینه مشخص شده در تصویر زیر را فعال کردن . برای مشاهده تغییرات اعمال شده سیستم را یکبار از نو راه اندازی کنید یا می توانید برای راحتی کار ویندوز را log of نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید