login_logo2-4

غیر فعال کردن User Account Control در هنگام نصب برنامه

 

 

 

 

 

در صورتی که کاربر یکی از ویندوز های ۷ یا ۸ باشید، حتما می دانید که در ابتدای نصب هر نرم افزاری یک پنجره برای صدور اجازه ی نصب باز خواهد شد که برای ادامه فرآیند نصب نرم افزار نیاز است که آن را تایید کنید.

abf22b575f

این پنجره برای محافظت سیستم در برابر دستیابی غیر مجاز برنامه های زیان آور مانند بدافزار افزارها (Spyware) و برنامه های ویروسی طراحی شده است اما گاهی اوقات وجود این پنجره واقعا خسته کننده می شود و شما را وادار به پیدا کردن راهی برای غیر فعال کردن این پنجره می کند. همچنین در برخی موارد فعال بودن پنجره User Account Control باعث نصب نشدن کرک بر روی نرم افزارها می شود.

در این ترفند نحوه ی غیر فعال کردن پرسش User Account Control که در هنگام نصب نرم افزار ها ظاهر می شود را آموزش خواهیم داد پس برای فراگیری این ترفند با وب سایت ترفندها همراه باشید.

برای غیر فعال کردن قابلیت User Account Control به صورت زیر عمل کنید:

۱- ابتدا به Control Panel ویندوز مراجعه کنید.

• برای سهولت کار میتوانید با استفاده از کلید ترکیبی Win + R پنجره Run را اجرا کرده و سپس عبارت Control Panel را درون کادر وارد و OK کنید.

57bbcc466a

۲- در Control Panel به دنبال گزینه User Account بگردید و سپس بر روی آن کلیک کنید.

3c330eec6d

۳- در ادامه، پنجره ی User Account باز خواهد شد که می بایست در این قسمت بر روی گزینه Change User Account Control Settings کلیک کنید.

d5bc8460e6

۴- در مرحله ی آخر پنجره ی User Account Control Settings برای شما باز خواهد شد. همانطور که در تصویر مشخص است، در قسمت سمت چپ پنجره یک اهرم وجود دارد که شما باید آن را به سمت پایین کشیده و بر روی حد Never notify قرار دهید.

01f04450af

در نهایت بر روی دکمه OK کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره گردد.

روش دوم:

همچنین شما می توانید پس از مشاهده پنجره User Account Control بر روی گزینه Change when these notifications appear کلیک کنید تا وارد تنظیمات شوید.

a3aa426577

01f04450af (1)

منبع: شگفت انگیز

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید