login_logo2-4

فایل‌های بیهوده ویندوز را با این نرم‌افزار پاک کنید!

 

 

 

 

 

بسیاری از برنامه هایی که نصب و استفاده می کنیم، پس از پاک کردن فایل‌های اضافی روی ویندوز شما باقی می‌گذارند و سبب پر شدن فضای حافظه ذخیره سازی شما می شوند.

بنابراین بهتر است که در اولین فرصت اقدام به پاک کردن این فایل‌های اضافی در لپ تاپ یا سیستم خود کنید. پاکسازی اطلاعات اضافی، همیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گاهی اوقات لازم است فضای هارد دیسک را پاک سازی کامل کرد تا سرعت سیستم بالاتر برود و همچنین فضای خالی آن بیشتر شود.

یکی از مشکلاتی اغلب سیستم‌عامل‌ها نه تنها ویندوز بلکه مک و دیگر پلتفرم‌ها دارند انباشته شدن فایل‌های غیر ضروری و بدون کاربرد طی گذشت زمان و نصب برنامه‌های مختلف است. همان‌طور که گفتیم ویندوز دسترسی بیشتری به کاربر برای تغییر فایل‌ های سیستمی می‌ دهد که از اگر بتوان از آن به نحو احسن استفاده کرد انجام بسیار از امور را نسبت به مک ساده‌تر می‌کند. پس از نصب برنامه های متعدد در ویندوز به مرور زمان فایل‌های غیر ضروری و بدون کاربردی در کامپیوترتان ایجاد می‌شود. با یک ترفند بسیار ساده می‌توان از شر تمامی آن فایل‌ها خلاص شد.

اما مشکلی که وجود دارد این است که با توجه به وجود انواع فایل‌ های سیستمی و مهم، کاربران همیشه نگران هستند که در هنگام پاکسازی هارد دیسک خود از اطلاعات اضافی، به اشتباه فایل های مهم را حذف کنند و این کار باعث اختلال در ویندوز شود. به همین دلیل توصیه می‌شود که از نرم افزارهای خاصی برای پاکسازی آن استفاده کنید که یکی از آن‌ها نرم افزاری به نام Glary Disk Cleaner است.

نرم افزار Glary Disk Cleaner نرم افزاری است که کارش پاکسازی فضای هارد دیسک است. اما نحوه کار این نرم افزار به چه صورت است؟ بعد از نصب، این نرم افزار به صورت خودکار فضای هارد را مورد جستجو قرار داده و فایل های اضافه ای که ویندوز نیازی به آنها ندارد را حذف می‌کند. با این کار هم فضای هارد پاکسازی میشود و هم سیستم با سرعت بیشتری کار خواهد کرد. پاکسازی دوره ای هارد دیسک کامپیوتر علاوه بر ایجاد فضای خالی بیشتر، باعث بهینه سازی ویندوز نیز خواهد شد.

از مهمترین ویژگی های این نرم افزار می‌توان به  امکان زمان بندی برای پاکسازی خودکار کامپیوتر،  شناسایی و حذف فایل های موقتی سیستم،  دارای ابزارهای مختلف برای پاکسازی هارد، قابلیت پاکسازی هیستوری مرورگرها، قابلیت توقف و ادامه عملیات و  سرعت بالای نرم افزار است. همچنین در اخرین به‌روزرسانی این نرم افزار می‌توان موارد زیر را مشاهده کرد:  بهبود عملکرد نرم افزار،  رفع برخی از اشکالات نسخه قبلی نرم افزار،  پشتیبانی از Foxit Reader 9.0 .

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید