login_logo2-4

محافظت از اکانت iCloud

چگونه از اکانت iCloud خود محافظت کنیم؟

چگونه از اکانت iCloud خود محافظت کنیم

امروز در این مقاله قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه از اکانت iCloud خود محافظت کنید و می تواند از خیلی جهات این موضوع کاربردی باشد.

اگر تا به حال این موضوع به گوشتان نخورده است باید بگوییم که مبحث محافظت از اکانت iCloud یکی از مباحث مهم این روزها است. بعد صحبت از مورد چیپ های جاسوسی اپل یا خبر سال گذشته مافیای ترکیه ای ، می توانیم بگوییم که اطمینان خاطر از امنیت اکانت iCloud خود یکی از مهم ترین موضوعات است. شرکت اپل در سال های اخیر با ارائه محصولات امنیتی خود سعی کرده تا این اکانت ها از دست هکرها در امان بماند ولی شما هم می توانید با ترفندهایی میزان امنیت اکانت iCloud خود را افزایش دهید. امروز روش های موجود در این زمینه را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

ایجاد یک رمز عبور قوی برای اکانت iCloud

رمز عبوری که شما در اکانت iCloud خود استفاده می کنید همان رمز اپل آی دی شما است. اپل از شما درخواست می کند تا رمز هشت رقمی و با حروف کوچک و بزرگ به عنوان رمز عبور خود استفاده کنید اما باز هم می توان رمزی بهتر تولید کرد.

رمز اپل آی دی خود را ریست کنید و از رمزی 15 رقمی برای اکانت خود استفاده کنید. این رمز می تواند شامل اعداد، حروف کوچک و بزرگ، سمبول ها باشد. اگر فکر می کنید که امکان دارد این رمز را فراموش کنید به شما پیشنهاد می کنیم که آن را جایی یادداشت کنید. شما در این زمینه می توانید از برنامه تولید رمز نیز استفاده کنید.

چگونه از اکانت iCloud خود محافظت کنیم

انتخاب های سوال های امنیتی برای اکانت iCloud

اگر شما چند وقتی می شود که به اکانت اپل خود سر نزده اید ، پس احتمال دارد که سوالات امنیتی خود را نیز تنظیم نکرده باشید. شما با ایجاد این سوالات امنیتی می توانید از هک شدن اکانت iCloud خود جلوگیری کنید. شما برای تنظیمات این بخش می توانید به اکانت اپل خود بروید و از آنجا بخش Security را انتخاب کنید و بعد روی گزینه Edit کلیک می کنید تا این بخش باز شود. در قدم بعدی شما بخش سوالات امنیتی را باز می کنید و سوالات خود را تعیین می کنید.

نکته ای که باید بگوییم این است که اگر شما احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید دیگر بخش سوالات امنیتی برای شما فعال نخواهد شد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید و توانسته باشیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

منبع:کالاسودا

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید