login_logo2-4

معرفی ۶ تا از بهترین هاست های رایگان خارجی

Top-6-Free-web-hosting-sites-in-2016

اگر قصد دارید برای اولین بار یک وب سایت را راه اندازی کنید و ترجیح می دهید که هزینه زیادی را برای این سایت صرف نکنید ، استفاده از هاست های رایگان برای میزبانی فایل های شما ، بهترین گزینه است. هاست های رایگان معایب و مزایای مختلفی دارند و امروزه شرکت های مختلفی این سرویس ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند. در ادامه با ۶ سرویس دهنده برتر میزبانی وب خارجی ( Web Hosting ) آشنا می شوید.

معرفی وب هاست های رایگان و برتر خارجی

Top 6 Free Web Hosting Sites

با وجود آپلود سنتر های فایل با امکان افکت گذاری و ویرایش ، می توان فایل های شخصی را به صورت رایگان در فضای مجازی به اشتراک گذاشت . برای فایل های مربوط به یک وب سایت نیز وب هاستینگ ها یا سرویس های میزبانی زیادی وجود دارد.

توجه داشته باشید که استفاده از هاست های رایگان را تنها برای وب سایت های کوچک و غیرحرفه ای یا سایت های تازه تاسیس که اهمیت چندانی ندارند ، توصیه می کنیم . اگر شما صاحب یک سایت بزرگ با هدف های جدی تری هستید ، از هاست های غیر رایگان استفاده کنید.

۰۰۰webhost

در این سایت ، می توانید با ثبت نام هاست رایگان از امکانات زیر بهره مند شوید:

۱٫۵ گیگ فضا

۱۰۰ گیگ پهنای باند ماهانه

۵ عدد دامنه

۵ عدد ایمیل

۲ دیتابیس (MySQL)

کنترل پنل کاربردی و فاقد تبلیغات

معرفی وب هاستینگ های رایگان و برتر در سال2016

از مزایای این سرویس می توان به فضا و پهنای باند آن اشاره کرد. با این حال کنترل پنل آن سی پنل نیست و تنها می توانید به دلخواه آن را شخصی سازی کنید. این سایت امکانات دیگری نظیر دامنه رایگان ، سایت ساز ، پروکسی رایگان و قالب های سایت را در اختیار کاربران گذاشته است که با ثبت نام در سایت می توانید از انواع خدمات بهره مند شوید.

Zoho Sites

این سایت ، یکی از بهترین خدمات دهدندگان خارجی را در زمینه هاست رایگان است . سرویس ایمیل رایگان این شرکت ، یکی از بهترین نمونه ها رایگان است . بد نیست بدانید اسم این سایت در زمینه میزبانی رایگان و نامحدود بسیار معتبر است. از مزایای استفاده از این سرویس ، فضا پهنای باند نامحدود در فضایی بدون تبلیغات است.

معرفی وب هاستینگ های رایگان و برتر در سال2016

در این سایت می توانید سرویس های دامین ، هاست و ایمیل رایگان را به صورت همزمان راه اندازی کنید. همچنین می توانید از طریق ایمیل ، از پشتیبانی متخصصان در این زمینه بهره مند شوید.

FreeHosting

برخی از امکانات این هاست رایگان :

کنترل پنل سی پنل

۱۰ گیگ فضا

۲۵۰ گیگ پهنای باند

۱ عدد ایمیل

۱ FTP

۱ دیتابیس (MySQL)

معرفی وب هاستینگ های رایگان و برتر در سال2016

با امکانات این هاستینگ ، می توانید از فضای سی پنل (cpnel) رایگان بهره مند شوید ، اما هیچ ساب دامینی را نمی توانید اضافه کنید. همچنین می توانید به صورت رایگان از سایت ساز ها استفاده کنید. با مطالعه بخش free website می توانید در سه گام سایت خود را بسازید.  راهنمای جامعی نیز به صورت گرافیکی در سایت وجود دارد که استفاده از آن ، مراحل ساخت سایت را ساده تر می کند.

Hostinger

با ثبت نام در این سایت ، از قابلیت های زیر بهره مند میشوید:

۲ گیگ فضا

۱۰۰ گیگ پهنای باند به صورت ماهانه

دامین نامحدود

سی پنل

پشتیبانی از طریق ایمیل

معرفی وب هاستینگ های رایگان و برتر در سال2016

سرویس اصلی این سایت ، هاستینگ رایگان است که با  ثبت نام در سایت ، می توانید به سادگی اطلاعات خود را ثبت کنید. از طریق سایت ساز های این سایت ، می توانید سایت خود را بدون وجود تبلیغات بسازید و مشکلات خود را نیز در فروم کاربران مطرح کنید.

x10hosting

یکی از سایت هایی که به تازگی در این زمینه شروع به فعالیت کرده است ، x10hosting می باشد. اطلاعات کاملی درباره مقادیری که به صورت مجانی می توان از این سرویس بهره مند شد ، در سایت درج نشده است ؛ اما در هر صورت با شعار هاستینگ ابری و نامحدود ، مشغول فعالیت است.

معرفی وب هاستینگ های رایگان و برتر در سال2016

 

۵gbFree

در این سایت ، هاست رایگان بدون تبلیغات با مشخصه های زیر در دسترس است:

۵ گیگ فضا

۲۰ گیگ پهنای باند

۱ FTP

سه عدد دیتابیس (MySQL)

۱ دامین

۱ پارک دامین (دامنه پارک شده)

معرفی وب هاستینگ های رایگان و برتر در سال2016

این امکانات را در فضایی بدون تبلیغات تجربه خواهید کرد ؛ البته پشتیبانی از طریق ایمیل در این سایت وجود ندارد. اساس کار این سایت ، هاست رایگان با فضای ۵ گیگابایت است و همان طور که می بینید ، نامگذاری سایت نیز به بر همین اساس انجام شده است.

تجربه و پیشنهاد شما ؟

اگر سرویس های میزبانی وب رایگان دیگری که امکانات متنوعی  مثل پنل cpnel و .. را به صورت رایگان عرضه می کنند ، می شناسید ، تجربه خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: انزل وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید