login_logo2-4

معرفی 8 تااز بهترین بازی های کامپیوتری سال 2018

معرفی 8 تااز بهترین بازی های کامپیوتری سال 2018 (به انتخاب کاربران جهانی)

۱-بازی Resident Evil 7

در ساعت اول بازی تحت عنوان Resinaissance، بعضی از شیاطین را فرا میخوانید و با یک پیچ گوشتی یا با یک اره برقی حمله می کنید و ​​ناگهان غافلگیر می شوید.

با توجه به تغییر چشم انداز به شخص اول، کشف وحشت نزدیک تر می شود. توسعه دهندگان را قادر می سازد تا زندگی را به یک سری بیماران بسپارند و در عین حال اجازه می دهند که فضا برای ریشه های وحشت بقا از طریق طراحی سطح و مکانیک خود باقی بماند. خانه ویران شده ای که در طی Resident Evil 7 پیدا می کنید زیبا نیست. در این بازی ترس واقعی را تجربه خواهید کرد.

۲- بازی برای افتخار- For Honor

 

ماهیت بازی مبارزه، تقطیر و کاملا دارای ژانر غیر منتظره است. یکی از مدرن ترین و جالب ترین بازی هایی است که در تمام عمرتان مشاهده کرده اید! بازی قابلیت چندنفره شدن و همچنین انجام بصورت آنلاین را دارا می باشد

۳-عذاب وجدان- Torment: Tides of Numenera

کنجکاوی گربه را به قتل رسانده است این همان چیزی است که ضرب المثل ها به ما می گویند. اما هنگامی که مرگ به یک ضربه ی ساده در جاده تبدیل می شود، آیا شما را از پذیرش کنجکاوی و موارد عجیب و خطرناکی که نهمین دنیای مجازی را ارائه می دهد بازمی دارد؟

جزر و مد Numenera فوت و فن جاودانه را از همتای خود می گیرد اما در مرکز جهان خود، Numenera خود را از موارد عقب مانده از نظر تمدن بسیار پیشرفته تر می داند. شما برای یافتن و درک از ابزارهایی استفاده می کنید که شما را از وضعیت سکون خارج می کنند. با منفجر کردن مواد شیمیایی مانند یک کابوس پیش رانی می کنید.

درست مثل داستان Torment که در مورد میراث هشت دنیای خوب و بد بود، این بازی توسط یک تحول اسرار آمیز و غیرواقعی خداوند پیش رانده می شود. بسیاری از بازی ها فرد را امیدوار می کنند؛ ولی Torment واقعاً یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ است.

۴-تک تیرانداز نخبه – Sniper Elite 4

هرگز تعجب نکنید که اگر یک اسکار برای بازی های ویدئویی وجود داشته باشد. احتمالاً بسیاری از بازی های واقع گرایانه اجتماعی در مورد بی عدالتی و فاجعه تاریخی در فوریه هرسال روی کار می آیند. برای نمونه، Sniper Elite 4 هرگز به یک هدف محدود نخواهد شد و به طرق مختلف باعث می شود تیرانداز بزرگترین قدرت خود را نمایش دهد. شورشیانی که سعی در بهتر کردن جهان دارند.

۵-شب در جنگل- Night in the Woods

بازیگران برای از بین بردن حیوانات با سبک هنری کارتونی شاد شما را از وضع ناخوشایند شب در جنگل به عنوان یک قطعه شگفت انگیز و بالغ از داستان و مطالعه شخصیت عمل می کنند. البته اگر گشت و گذار خود را با هیولاها تجربه کنید زندگی عجیب و غریب می شود. در واقع شما با بازی واقع گرایانه ای در دنیای بازی های ویدئویی روبرو هستید. با این حال، یک بازی که در آن گربه ها، پرندگان و خرس های کارتونی با کمترین عزت نفس، مسائل بهداشت روانی، بیگانه بودن، و مدیریت روابط دشوار حضور دارند حداقل یک تجربه جدید در فرم های سنتی مانند فیلمنامه Ken Loach به شما می دهد. این یک ماجراجویی شگفت انگیز نیز هست. در ابتدا پیشنهاد می شود این بازی را انجام دهید تا به اعتبار آن پی ببرید.

۶-بازی The Surge

ممکن است رکورد RPG بازی هاروارد را در سال ۲۰۱۶ بشکند. اما زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد. فراتر از این The Surgeاست که توسط همان تیم طراحی و ساخته شده است که در Soul clone Lords of the Fallen حضور داشته اند. Surge به مبارزه وحشیانه و چالش برانگیز ارواح می پردازد و آخرالزمان را با زامبی های پوشیده و روبات های ذوب کننده ی خیالی به تصویر می کشد.

۷-آنچه از ادیت فینچ باقی می ماند- What Remains of Edith Finch

ما به یک نقطه رسیده ایم که احساس اعتماد به نفس داریم و قدم زدن می دانیم و این چیزی است که باعث می شود که ادیت فینچ چنین پیروز باشد: این ثابت می کند که ما نمی توانیم عامل شکست است. در بازی ادیت، شما به معنای واقعی کلمه به خانه برای تاریخ غم انگیز خانواده خود نگاه می کنید. اما به جای بررسی کابینت و خواندن دفترچه خاطرات به خلاقیت محض روی می آورید.

۸-زندگی عجیب است: قبل از طوفان- Life is Strange: Before the Storm

 

 

قبل از طوفان فقط یکی از بهترین بازی های رایانه ای سال ۲۰۱۸ نیست. این کار به عنوان پیش زمینه ای برای Dontnod در سال ۲۰۱۵ است. اما به اعتقاد بسیاری از کاربران، مانند یک داستان ساده احساس نمی شود. این کار به بررسی ارتباط Chloe سرکش و هدف عجیب و غریب او، Rachel Amber می پردازد. آنها از طریق اندیشه ها، احساسات و تم ها حرکت می کنند و به کار خود اطمینان دارند.

شما در کنار روایت فوق العاده جدید از تخم مرغ عید پاک و خدمات ارزنده برای شخصیت ها آرزو می کنید که بتوانید زمان بیشتری با آن ها صرف کنید. داستان این بازی تمام شکافهای موجود را پر می کند و موجب کشف فضای خود می شود. در برخی موارد، قبل از طوفان زندگی با سفر عجیب و غریب شروع می شود. اما به اعتقاد بسیاری از افراد این بازی یک ماجراجویی شاد به نوبه ی خود است.

 

 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید