login_logo2-4

نرم افزار IFTTT شخصی سازی گوشی های اندرویدی

نرم افزار IFTTT مخفف  عبارت If This Then That است که باعث می شود زمانی که اتفاقی رخ می دهد یا وارد محیطی می شوید بلافاصله برنامه ایی که برای نرم افزار تعیین کرده اید را پیاده کند. این نرم افزار شرایط بسیار خوبی را برای کاربران ایجاد می کند و در این مقاله قصد داریم به بررسی چند قابلیت جالب در مورد نرم افزار IFTTT بپردازیم.

نرم افزار IFTTT یک سرویس مبتنی بر وب است که برای کاربران اندرویدی نیز در اختیار است. این نرم افزار در استور رسمی گوگل قرار دارد و توانسته طرفداران بسیاری پیدا کند. این نرم افزار به بخش یکپارچه سازی خانه های هوشمند کمک بسیار زیادی می کند. در این بخش قصد داریم به بررسی چند قابلیت این نرم افزار کاربردی بپردازیم که ببینیم که چطور با نرم افزار IFTTT می توان به شخصی سازی گوشی های اندرویدی پرداخت.

وای فای گوشی موبایل خود را به صورت خودکار روشن یا خاموش کنید

وای فای گوشی موبایل خود را به صورت خودکار روشن یا خاموش کنید

با استفاده از این نرم افزار می توان به مدیریت وای فای و باتری گوشی هوشمند خود پرداخت. این دو بخش وابستگی های بسیاری به یکدیگر دارند و زمانی که وای فای روشن باشد و به هیچ اینترنتی متصل نشود شارژ باتری را به سرعت کاهش می دهد از این رو نرم افزار نرم افزار IFTTT این قابلیت را به کاربران می دهد تا زمانی که در محیط هایی هستند که از اینترنت وای فای آنجا می توانند استفاده کنند روشن می شود و در زمان های دیگر نیز خاموش است. این موضوع تاثیر بسیار زیادی روی باتری گوشی موبایل دارد.

در محیط های کاری و بخش های مورد نیاز گوشی شما سایلنت می شود

در محیط های کاری و بخش های مورد نیاز گوشی شما سایلنت می شود

با استفاده از نرم افزار IFTTT می توانید گوشی موبایل خود را سایلنت کنید. در این بخش قابیلیت هایی وجود دارد که شما محیط های مورد نظر خود را انتخاب می کنید و در زمانی که وارد آن محیط می شوید گوشی موبایل شما ویبره می رود و گوشی شما در حالت سایلنت قرار می گیرد. همچنین زمانی که از این محیط خارج می شوید نیز این نرم افزار گوشی شما را به حالت قبل بازمی گرداند.

گوشی موبایل خود را با پیدا کنید

نرم افزار IFTTT مخفف  عبارت If This Then That است که باعث می شود زمانی که اتفاقی رخ می دهد

یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار ارزشمند مشاهده این موضوع است که زمانی که گوشی هوشمند شما گم شده باشد شما باید کلمه lostphone را برای این گوشی موبایل ارسال کرده تا با نهایت صدای ممکن زنگ گوشی موبایل خود را بتوانید پیدا کنید. این قابلیت برای افرادی که در محیط های مسکونی گوشی موبایل خود را گم می کنند بسیار مناسب است.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید