login_logo2-4

واتس اپ نقل قول پیام ها را به اپلیکیشن خود اضافه کرد

036e0b8e-4e13-40dd-84ef-0e18370135e8

واتس اپ به تازگی امکان جدیدی را به اپلیکیشن‌های خود اضافه کرده که کاربران با استفاده از آن می‌توانند پیام‌های یکدیگر را نقل قول کنند. این امکان پیش از این در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان دیگر مانند تلگرام موجود بود و واتس‌ اپ به عنوان یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، به تازگی تصمیم به اضافه کردن این قابلیت گرفته است. با ما همراه باشید.

Whatsapp یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان جهان است. این اپلیکیشن که متعلق به فیسبوک است به تازگی تصمیم گرفته امکان نقل قول پیام‌ها را که پیش از این اپلیکیشن‌هایی مانند تلگرام ارائه کرده بودند، به سرویس خود اضافه کند.

هنوز مشخص نیست که آیا این امکان برای تمامی کاربران ارائه شده یا تنها در نسخه‌های آزمایشی موجود است. برخی افراد توانسته‌اند از این امکان در نسخه‌های پایدار اندروید و iOS استفاده کنند. نکته‌ی جالب توجه این است که این امکان بدون بروزرسانی اپلیکیشن بله آن اضافه شده است و بروزرسانی خاصی نیز تا کنون در گوگل‌پلی و اپ‌استور ارائه نشده است.

به احتمال زیاد این قابلیت به صورت عمومی برای تمامی کاربران عرضه شده است. برای آزمایش این قابلیت می‌توانید پیام ارسال شده توسط شخص مقابل را انتخاب کنید و با فشار دادن آن وارد منوی پیام شوید و در آنجا علاوه بر گزینه‌هایی مانند ارسال مجدد یا پاک کردن، گزینه‌ی پاسخ را نیز پیدا کنید که در صورت انتخاب آن، پیام فرد مقابل در بالای پیام شما به نمایش درخواهد آمد.

منبع: زومیت

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید