login_logo2-4

چگونه آپدیت‌های آفیس روی ویندوز 10 را متوقف کنیم؟

آفیس یکی از نرم‌افزار های بسیار پر مخاطب مایکروسافت است که در چند دهه رشد متوالی خود به موفقیت‌های چشم‌گیری رسیده. قطعا به‌روز بودن برای کاربران یک مساله مهم است، لذا مایکروسافت همیشه به به‌روز نگه داشتن بسته آفیس خود توجه ویژه ای داشته است. اما شاید این خواسته همه نباشد.
گاها کاربران به دلایل مختلف مانند باگ‌های تازه، کندی نرم‌افزار، تغییرات بیش از حد زیاد، مصرف حجم زیاد و یا حتی علاقه نداشتن به به‌روز بودن از آپدیت کردن نرم‌فزار خود سر باز می‌زنند. در این مطلب به کاربرانی که علاقه‌ای به آپدیت بسته آفیس خود ندارند آموزش می‌دهیم این آپدیت‌ها را موقتا قطع کنند.

اگر شما کاربری هستید که از نسخه آفیس 365 تحت کلود برای دسترسی به Word، Excel، Outlook و PowerPoint استفاده می‌کنید، حتما متوجه تغییرات ظاهری و یا قابلیت‌های نرم‌افزاری که مکررا اتفاق می‌افتند شده‌اید. علت این است که آفیس هم مانند ویندوز 10 از سیستم آپدیت اتوماتیک جهت اطمینان از به‌روز بودن اپلیکیشن‌ها با آخرین پچ‌ها، افزونه‌ها و قابلیت‌ها استفاده می‌کند.

اما اگر آپدیت‌ها در مراحل نصب شما مشکل ایجاد می‌کنند یا ورژن جدید دارای تغییرات ظاهری و نرم‌افزاری نا‌خوشایند است، امکان خاموش کردن آپدیت اتوماتیک نرم‌افزار هم در نسخه ابری و هم در نسخه جداگانه (وابسته به سخت افزار خانگی که به آن StandAlone هم گفته می‌شود) وجود دارد.

این آموزش هم برای نسخه ابری و هم برای نسخه های دسکتاپ معتبر است. چه ورژن های جدید مانند آفیس 2016 و آفیس 2019. وچه برای ورژن های قدیمی‌تر.

چگونه آپدیت اتوماتیک را برای Office خاموش کنیم

برای اینکه به‌روز رسانی‌ها را قطع کنید از مراحلی که ذیل مطلب نوشته شده استفاده کنید.

  1. یکی از اپلیکیشن‌های بسته آفیس مانند Word را باز کنید
  2. یک داکیومنت خالی جدید باز کنید
  3. File را انتخاب کنید
  4. مانند شکل زیر گزینه Account را انتخاب کنید
  5. در قسمت سمت راست گزینه Update options را انتخاب کنید
  6. Disable Updates را بفشارید
  7. Yes را انتخاب کنید تا تغییرات تایید شود

به محض اتمام مراحل بالا، آفیس شما دیگر آپدیت‌ها را به صورت اتوماتیک دانلود و نصب نمی‌کند.

اگر مجددا قصد روشن کردن آپدیت‌ها را داشتید، می‌توانید دقیقا مانند مسیر بالا عمل کنید. با این تفاوت که در قدم 6 گزینه Enable updates را انتخاب می‌کنید.

منبع : WINDOWS CENTRAL

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید