login_logo2-4

چگونه Screen Saver را در ویندوز 10 فعال و پیکربندی کنید!

Screen Saver یکی از ویژگی‌های مهم در رایانه‌های شخصی بود و اجازه می‌داد که رایانه‌ی شخصی را به حالت غیرفعال منتقل شود، تا از صفحه‌نمایش شما در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت کند. آن‌ها دیگر 100 درصد لازم نیستند و ممکن است اغلب کاربران فراموش کرده باشند که هنوز این ویژگی وجود دارد، اما این به آن معنا نیست که اگر شما یک‌بار دیگر از آن‌ها استفاده کنید، پلیس مایکروسافت شما را دستگیر خواهد کرد. به هر حال، شما هنوز هم گرافیک زیبا را دریافت خواهید کرد.

چگونه Screen Saver را در ویندوز 10 فعال کنیم:

  1. برنامه‌ی Settings را از Action Center منوی استارت باز کنید.
  2. هنگامی که در برنامه‌ی Settings قرار دارید، به مسیر Personalisation > Lock Screen > Screen Saver بروید.
  3. Screen Saver را انتخاب کنید، اکنون منوی کشویی Screen Saver را مشاهده خواهید کرد.
  4. در زیر Screen Saver، اکنون می‌توانید نوع محافظ صفحه‌نمایش خود را انتخاب کنید. مایکروسافت به شما اجازه می‌دهد تا یک تصویر متحرک، مجموعه‌ای از عکس‌ها یا متن 3D و یا تصاویر را انتخاب کنید درست مثل دهه 90 و noughties (دوره‌ی رشد تکنولوژی کامپیوتر). مایکروسافت به شما این اجازه را می‌دهد تا زمان فعال‌سازی محافظ صفحه‌نمایش و همچنین اینکه بعد از فعال سازی رایانه‌ی خود به صفحه‌ی ورود به سیستم بروید یا نه، را سفارشی کنید.
  5. پس از تنظیم همه‌ی موارد به‌صورت دلخواه، بر روی دکمه‌ی “Apply” کلیک کنید و سپس بر روی دکمه‌ی Ok کلیک کنید تا محافظ صفحه‌نمایش شما تنظیم شود.
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید