login_logo2-4

گذاشتن پست بدون اپلیکیشن اینستاگرام امکان‌ پذیر شد

.

گذاشتن پست بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام یکی از قابلیت‌هایی است که کاربران همیشه منتظر اضافه شدن آن بوده‌اند. از این پس این قابلیت را می‌توان در مرورگرهای موبایل دید.

اینستاگرام نیز به‌مانند کمپانی مادرش یعنی فیسبوک، اقداماتی برای ساده‌تر کردن دسترسی به سرویس‌هایش در برنامه دارد. از این پس کاربران قابلیت ویژه‌ای در وب‌سایت موبایل Instagram.com تجربه خواهند کرد. به لطف اینقابلیت، کاربران موبایل بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام قادر به اشتراک‌گذاری تصاویر خواهند بود. این اقدام اینستاگرام به‌منظور دسترسی ساده‌‌تر مناطق محروم از اینترنت پرسرعت به این سرویس صورت گرفته است. پس از معرفی قابلیت دسترسی آفلاین که برای کاربران اندروید معرفی شد، این دومین حرکت هوشمندانه‌ی اینستاگرام برای پیوستن به باشگاه کاربران میلیاردی است. فیسبوک نیز از مدت‌ها قبل با Facebook lite و Messenger Lite در تلاش برای جذب کاربرانی با وضعیت نامطلوب اینترنت است.

اینستاگرام نسخه وب

کاربران وب موبایل از این پس می‌توانند به فیدها و پروفایل‌ها دسترسی داشته باشند. کاربران همچنین قادر به جستجو و یافتن پست‌ها در تب Explore خواهند بود. ناگفته نماند که قابلیت گذاشتن پست هنوز برای کاربران مرورگرهای کامپیوترهای شخصی امکا‌ن‌پذیر نیست. با وجود این‌که هنوز دسترسی به پیام‌های دایرکت و قابلیت استوری امکان‌پذیر نیست؛ ولی امکان گذاشتن پست هم قدم بزرگ و امیدوارکننده‌ای از سوی اینستاگرام به شمار می‌آید. سخنگوی اینستاگرام هدف از اضافه کردن این قابلیت را بهبود تجربه اینستاگرام روی دستگاه‌ها و اینترنت‌های ضعیف عنوان کرده است.

منبع:زومیت

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید