login_logo2-4

یادآوری امور روزانه با اپلیکیشن اندرویدی Just Reminder

562f1c43-c2fd-4ea7-86bc-864edf5c0695

Just Reminder اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید امور روزانه و مهم را به خود یادآوری کنید. با ما همراه باشید.

بارها پیش آمده است که قصد انجام یک امر بسیار مهم و حیاتی را داشته باشیم اما به دلایل مختلف از جمله مشغله‌های ذهنی، آن را فراموش کنیم. این مشکل همیشه با انسان بوده و حتی تا همین چند سال پیش که گوشی‌های موبایل تا این حد بین مردم جا نیفتاده بودند، از روش‌هایی همچون علامت زدن با خودکار روی دست یا تنظیم زنگ ساعت‌های مچی و… برای آنکه کارهای مهمی را فراموش نکنیم استفاده می‌کردیم. اما به لطف گوشی‌های هوشمند، مبحثی با عنوان Reminder به وجود آمد که یک بار برای همیشه این مشکل را ریشه کن کرد. Reminder‌ها که در زبان فارسی، یادآور معنا می‌شوند اپلیکیشن‌های هوشمندی هستند که قادر به یادآوری موضوعات مهمی که از قبل در آن‌ها ثبت کرده‌اید بوده و به این ترتیب مشکل فراموشی امور مختلف را به صفر نزدیک کرده است. Just Reminder نیز یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در زمینه‌ی یادآوری مسائل است که موضوعات درج شده را در دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی خواهد کرد.

نحوه‌ی کار با Just Reminder بسیار ساده و گویا است به طوری که تنها کافی است با مراجعه به اپلیکیشن و تنظیم یک یادآوری جدید، ساعت و تاریخ دلخواه خود را برای آن مشخص کنید تا دقیقا در زمان تعیین شده، موضوع ثبت شده را به شما اطلاع دهد. ویژگی مناسبی که در Just Reminder مشاهده کردیم امکان دسته‌بندی کردن امور در موضوعات مختلف بود. برای مثال می‌توانید یک دسته‌بندی با عنوان دارو بسازید و یک دسته‌بندی برای اقساط. سپس یادآورهای مربوط به هرکدام را در دسته‌های مربوط به خود قرار دهید و قادر به مدیریت کامل‌تر و بهتر هر دسته باشید. مورد جالبی که در این اپ وجود دارد امکان اختصاص دادن یادآورهای ثبت شده به تماس‌ها است به طوری که زمان دریافت یا برقراری تماس با شماره‌ی معین شده، یادداشت ثبت شده در بخش یادآورها را نیز مشاهده خواهید کرد. به لطف ویژگی تبدیل صدا به متن نیز می‌توانید با استفاده از موتور صوتی گوشی خود، امور مد نظر خود را بگویید تا Just Reminder آن را تبدیل به متن کند و به این طریق از زحمت تایپ کردن رهایی یابید. پشتیبانی این ویژگی از زبان فارسی بستگی به موتور صوتی نصب شده در گوشی شما خواهد داشت. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • یادآوری امور ثبت شده و جلوگیری از فراموشی
  • امکان دسته بندی کارها در لیست‌های جداگانه
  • دارا بودن ویجت

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

فرم ورود کاربر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید